Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák csalodnátok a lányotok...

Anyukák csalodnátok a lányotokban ha webcam modellkedne ?

Figyelt kérdés
tegnap 12:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem, már rég túl vagyok azon, hogy bármi meglepne vagy csalódás okozna vele kapcsolatban.
tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
igen
tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Azért láttam sok felnőtt nő csinálja ezt harmincfeletti is néha szorakozásból direkt megsértem őket van aki felvállalja hogy prosti van aki nem.
tegnap 12:46
 4/37 anonim ***** válasza:
53%
Jó élettelen vagy, ha szórakozásból beszólogatsz nekik. Gondolom élőben már nem lenne bátorságod hozzászólni egy nőhöz sem.
tegnap 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell irigykedni, ha te is csinos fiatal lennél és kapnál egy ilyen lehetőséget és sokan fizetnének érte te is csinálnád hidd el. Könnyű, jó kereseti lehetőség ez fiatal lányoknak, miért ne csinálhatná? Ha esze van kihasználja bájait és később az összegyűjtött pénzből vállalkozik majd valamit, üzletet nyit vagy bármibe belefoghat, ami plussz jövedelem.Nem kell ehhez prostinak lenni...
tegnap 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%

5ös, fiatal vagyok és mások által csinosnak mondott, ajánlatokat is rendszeresen kapok de nekem van önbecsülésem, nem megyek el prostinak csak mert lusta vagyok normálisan dolgozni.


pénzért mutogatja magát? Akkor prosti.

tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
59%

"pénzért mutogatja magát? Akkor prosti."


Nem. A prostituált pénzért szexel alkalmi partnerrel.

tegnap 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
60%
7es nem, a prosti a testéből él. Nos, miért is fizetnek itt a csajnak? Várj segítek..a testéért. Nos, ismételjük, akkor micsoda? kuuurvaaa
tegnap 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Igen a nyolcasal értek egyet.
tegnap 13:31
 10/37 A kérdező kommentje:
Hiába mentegetik egyesek jaj ő nem az igy meg úgy fogadjátok el hogy a normális emberek szemében akkor is prostik lesznek pont.
tegnap 13:32
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!