Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiamnak 50 éves barátnője...

A fiamnak 50 éves barátnője van.Ehhez most hogyan kellene viszonyulnom?49/N

Figyelt kérdés
A 27 éves fiam bejelentette hogy van egy barátnője és majd szeretné bemutatni.Amikor megkérdeztem hány éves nem hittem el,először azt hittem viccelődik!Azt mondja komoly a kapcsolatuk és mindig is vonzódott az idősebb nőkhöz.Voltak már korabeli barátnői a leghosszabb kapcsolata 2 év volt.A fiam nem akar apa lenni ezt már évekkel ezelőtt megmondta.Ezt is nehéz volt elfogadnom reméltem hogy talál majd egy lányt akitől meggondolja magát.A barátnőjének sincsenek gyerekei,de 50 évesen gondolom nem is akar már.Nyilván nincs jogom beleszólni az életébe felnőtt féri.Szeretem a fiam és tényleg a legjobbat szeretném neki.Ha boldog ezzel a nővel akkor elfogadom.De nem tudom hogyan álljak ehhez az egészhez.Végülis idősebb a nő mint én,nem is értem mit szeretne egy 27 éves férfitől.Ne értestek félre nem akarok beleszólni az életükbe csak nem értem.Ha találkozunk hogyan kéne hozzá viszonyulnom?Fel merjem hozni a kor témát?Vagy ilyeneket inkább ne kérdezzek?Most nem tudom mit kéne tennem hogyan kéne állnom ehhez az egészhez.Valakinek esetleg vannak hasonló tapasztalatai?Főként anyák válaszai érdekelnének.

tegnap 14:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%

Legyel vele kedves, normalis, egy korosztaly vagytok, lesz kozos tematok.


Korkulonbseg kerdest keruld, ha o hozza fel, mondd el a velemenyed.


Lattam mar ilyet mukodni, de nyilvan vege lett amikor a holgy mar elmult 60 a ferfi meg meg ereje viragaban…


Ugyhogy ne aggodj, kapcsolat, tapasztalatszerzesre jo ez, ha neki ez kell.

tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

Ez fordítva szokott gyakoribb lenni. Rokonom 50 évesen (férfi) egy 26-28 éves nőt vett feleségül, igaz ők csináltak közös gyereket, de nagyon boldog kapcsolatban vannak. Miért ne lehetne fordítva is esélyt adni, akár van gyerek akár nem. Ne hozdd fel a kort, nem attól lesz valaki rossz vagy jó ember. Persze nem mindegy hogy 35 éves jön össze 18-al vagy 50 éves a 30-al, mert az előző eset nyilván baromi kiakasztó.


Inkább hétköznapi dolgokról beszéljetek, ismerd meg mik az eletcéljai, milyen nő ő.

tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
Tegyél pl SZÓKÖZT!!!
tegnap 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
76%

"Sok férfiban csak késői életkorban merül fel a saját gyerek iránti vágy (lásd Bárdy György, Darvas Iván)."


Tehát akkor fordított nemekkel okénak gondolod a korkülönbséget.

tegnap 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%

Ez kicsit gyakoribb szokott lenni fordított esetben.

Unaokhúgom most 21 éves, és a barátja/párja vagy nevezzük bárminek 44 éves férfi.

Náluk például a férfi 10 évet simán letagadhat, szóval ha szerencséd van akkor a nő jól tartja magát.


Ha találkozol vele, legyél nyugodt, és barátságos. Valószínűleg a nő jobban izgul egy találkozás előtt mint te ;)

tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
68%

Huszonéves koromban, albérletben, én is az 52 éves háziasszonyt dugtam. Miért? Mert ott volt.

Nekem alapvetően mindegy volt, hogy idősebb vagy fiatalabb, csak dolgozott a tesztoszteron és idősebb nőknek voltak azért előnyei, nem húz csőbe gyerekkel például.

(Hihetetlen módon még így is bepróbálkozott egy gyerekes nő, aki akart volna másik gyereket, majdnem tönkre vágta az életem, ha beraktam volna neki, nagyon rezgett a léc. Később jöttem csak rá, hogy mire ment ki a játék, mivel akkor még tapasztalatlan voltam és ez a jellemtelen gyakorlatilag ki akart engem használni.)

A háziasszonnyal igazából nem voltak terveim, de azért emberi dolog, megkedveljük a másikat és nekem ő volt az első olyan, akivel napi szintű házaséletet tudtunk élni (vagy naponta többször is).

Maradtam volna tovább is, de egy idő után kijöttek olyan hülyeségei, hogy féltékenység, fizetésem elköltése italra, csak úgy kérés nélkül elvéve a szekrényből, azért ezt egy idő után be kellett fejezni. Meg én is úgy voltam vele, hogy fiatal vagyok, új albérlet, új élet, lépni kell inkább.

tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt párom, aki ugyanabban az évben született, mint édesanyám, szóval 20 év volt köztünk. A mostani párommal pedig 16.

És nem, nincs apakomplekszusom, a szüleim együtt vannak, szeretetben, apukámmal pedig nagyon szeretetteljes a kapcsolatom. Szóval ez nem nyert.

tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
32%

Egyet egész biztosan ne tegyél: ne hozd fel a korkülönbséget!

N

tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
77%
Érezd magad fiatalnak :D
tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Megmondanám, hogy éljenek együtt pár hónapot, utána szívesen látom a választottját. Akkor szeretném a következő barátnőjét megismerni, ha már tényleg működik a kapcsolatuk, nem kell minden kísérletét a szülői házban tesztelni.
tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!