Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 25 éves...

Mit szólnátok, ha a 25 éves lányotok egy 50 éves férfiba lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 20:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nyílván elmondanám neki hogy ilyen korkülönbséggel triviális okokból nem érdemes összejönni valakivel, ugyanakkor az én lányom, én neveltem, most pedig már felnőtt - tegye amit jónak lát. Elmondom hogy mit gondolok egyszer és utána békén hagyom. Ha ő ettől boldog lesz akkor én is boldog leszek.
2021. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Uncsi már ez a téma. Már lassan minden nap van egy ilyen kérdés.

Mégis mit szólnának? Biztos a s_ggüket verik a földhöz örömükben...

2021. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%
Örülnék neki, lehet kb egyidős lennék a lányom párjával. Lehet sok közös témánk lenne. De persze főleg nem magam miatt, ha a lányom szerelmes lenne belé komolyan, akkor támogatnám. Egy 25 éves lány már felnőtt, érett nő/lány. Ha ellenezném, akkor csak annyit érnék el vele, hogy megutálna a lányom, vagy megszakítaná velem a kapcsolatot.
2021. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%

Ellenezném, és szerintem egy szülőnek ha ez a reakció jut eszébe semmi rosszat nem csinál.


Nem lehet ekkora korkülönbséggel tartós kapcsolatot létrehozni, ha a lányom ezt csinálná 2 dolgot gondolnék:


1: Nem akar soha gyereket, ami engem elkeseritene valamilyen szinten, de nyilván nem nekem szűlné, de akkor is rosszul érezném magamat.

2: Andy Vajna akar lenni és a házra pályázik ami erkölcsileg undoritó lenne, de a mai világban nem mind1?

2021. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

#4

pontosabban palácsik tímea, mert ugye most ő él jól, bár panaszkodva a Vajna vagyonából...

2021. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
33%
Kitagadnám, az tuti. 25 éves lány és 50 éves férfinek ugyan milyen közös témája lehet? Totál más generáció.
2021. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%
Itt gyakorin minden szülő “becsicskul” amint 18 éves lesz a gyerek?😂😂 Felnőtt nő persze...agya annyi, mint egy büdös zokninak
2021. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Savlekotő ***** válasza:
75%
Pasinak kapuzárásija van vagy a kutyának se kell csak egy otthon elhanyagolt tininek,aki max jól lehúzza anyagilag azt lecseréli egy 25 évesre amint talál jobbat..
2021. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%
És ha mondjuk egy 30-35 éves pasi hagyja ott egyik napról a másikra, az mennyivel jobb?
2021. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
41%
Mit szólnátok, ha a 25 éves lányotok egy 12 éves férfiba lenne szerelmes? 😄
2021. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!