Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 25 éves...

Mit szólnátok, ha a 25 éves lányotok egy 50 éves férfiba lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 20:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%
A pasinak kapuzárási pánikja van, a lánynak meg apakomplexusa. Elgondolkoznék, mit rontottam el, ha a szerelmet meg a szexualitást egy apafigurához köti.
2021. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

“Mit szólnátok, ha a 25 éves lányotok egy 12 éves férfiba lenne szerelmes?”


A lányom már felnőtt már nem szólok bele, az ő élete🤣🤣🤣😂

Ez a sablonduma itt😂😂😂

2021. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
28%

Érdekes,hogy ennél mindenki megbotránkozik, de amikor két azonos nemű emberke ölelkezik az utcán,vagy ne adj Isten mást csinál, az úgy van rendjén nem?

Könyörgöm!! Felnőtt nő, had ne más döntse már el,hogy kibe legyen szerelmes.

A párom és köztem, 15 év van, jóval fiatalabb vagyok nála, minket is "'üldöztek" a rokonok,és bámultak az utcán. Ha ezt nézed, akkor soha senkibe sem lehetsz igazán szerelmes, mert mindig azt fogod nézni, kinek mi tetszik!

2021. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Már hiányzott a homofób példa, 21:25-ös. <3 Ha egy 25 éves srác ölelget egy 50 éves férfit, akkor is azt gondolnám, hogy pszichológiai problémák vannak mindkét félnél.


Másrészről nálatok 15 év volt, itt 25 év van. Tíz évvel több, ha nem extrém korai zabigyereket veszünk alapul, neked a párod nem lehetne az apád. A lány, viszont simán lehetne a gyereke a férfinak, sőt, lehet, van is egy barátnőjével egyidős lánya vagy fia.

2021. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Savlekotő ***** válasza:
77%
Amugy ezek mögött 90% normális apakép hiány és anyagi megfontolás van a háttérben,vagy a jó kislány is csak simán dugni akar..
2021. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%

Kíváncsi lennék, a válaszadók közül a fene nagy 4-5 év korkülönbséggel,( ami a társadalmi elvárások alapján a megfelelő szám) hányan élnek boldog házasságban,és nem a boldogulásukat keresik szex társkeresőn,vagy bárhol másutt.

És , elég szomorú,hogy mindenki az anyagi vonzatra gondol, ha ilyen korkülönbségek merülnek fel...

2021. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
40%
Tiszta majomparádé
2021. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Savlekotő ***** válasza:
39%

És , elég szomorú,hogy mindenki az anyagi vonzatra gondol, ha ilyen korkülönbségek merülnek fel...

Nem csak ilyen kor különbségeknél ma egyre több az érdek meg lakhatási kapcsolat kor különbség se kell hozzá..

2021. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
67%
Én semmit. Mivel pontosan tudom, hogy a pasi dugogatja majd egy ideig, aztán otthagyja.
2021. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
40%

Az lehet a legjobb rész, amikor apuci hazaviszi a kis libát a kis libával egyidős fiának bemutatni...

Jó lehet, amikor apu a másik szobában döngeti a kis ribizlit!😂😂

2021. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!