Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 25 éves...

Mit szólnátok, ha a 25 éves lányotok egy 50 éves férfiba lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 20:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%

16: Nem mindenki, én kölcsönös pszichológiai sérülésre gondolok elsősorban... Egy ilyen kapcsolatban mindkét fél tovább betegszik.

Mivel találnak a pszichológiai problémájukkal együtt rezgő párt, nem kezelik őket, nem gyógyulnak, nem akarják magukat érzelmileg rendbe hozni.


Az 50 éves férfi számára a fiatal lány segíti a struccpolitikáját, abba a hitbe ringatja magát, hogy ha egy ilyen fiatal lányt meg tud szerezni és meg tud tartani, akkor nem is öregszik, nem ketyeg az órája, nem lépett át egy új életszakaszba. Pedig hosszútávon komoly szorongásokat okoz, ha mind az öregedés külső jeleivel, mind a lassacskán egyre többféle egészségügyi probléma felmerülésével nem tud kibékülni, és pánikszerűen, felelőtlenül éreztetni akarja magával, hogy "él".


A 25 éves lánynak meg ugyancsak segíti a struccpolitikáját, hogy a szerelmet, az ágytársat és az apát megkapja egy személyben. Így nem kell szembenéznie vele, hogy milyen hiányérzete, problémája volt az apjával, ami ide vezetett. Nem tudott vagy nem akart eleget jelen lenni az életében az apja? Nem biztosított érzelmi gondoskodást neki az apja, nem fordulhatott hozzá a problémáival? Nem éreztette vele az apja, hogy büszke az eredményeire? Bántotta az apja? Melenget egy rakás elfojtott, gyerekkori traumát, amik nem oldódnak meg attól, hogy ignorálja őket. Tényleg bomba jó.

2021. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%
Iszonyú ciki dolog lehet. Hozzá se szólnék.
2021. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%

Vannak bajok azoknak a fejében, akik szerint ez normális...

A kis fcibáló golddigger azért jön össze egy ilyen vén szatyorral, mert a pasasnak már van saját háza, autója, egzisztenciája.

Nem a nulláról kell kezdenie albérletben lakva vagy hitellel vásárolt házban egy vele egykorú sráccal... hanem készen megkap mindent!

A pasas meg örül, hogy összejött neki egy feszes, jó testű kiscsaj a vele egykorú, kiélt, megereszkedett bőrű, lógó mellű anyucik helyett.

A kiscsaj ezt tudja, hogy apuci odavan érte, ezért ki is használja, ahol csak tudja! Akár még hozzá is megy feleségül, hogy hapsikámat magához láncolja, és majd 10 év múlva, mikor elválnak, a kis golddiggeré legyen a közös vagyon fele!

És a kis golddigger a milliókkal a zsebében, még mindig csak 35 évesen egy vele egykorú, pénzes bika karjaiba szalad...

Ez szokott a forgatókönyv lenni...

Ugye, a nők egy része így kválkodil, a másik fele rosszlányokon...

2021. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%
Melyik hapsi ne örülne, ha egy lógó mellű, narancsbőrös, gyakran már kissé elhízott nő helyett egy feszes, szűk, nagyon nedves, bevállalós csajt dughat?
2021. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
#23 Nagyon igazad van. Teljesen egyetértek.
2021. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
#24 Hát ezért nem értem én se a kérdezőt, mert ha 50 évesen 25 évest kap valaki, akkor az nagy eséllyel egy elhízottabb, narancsbőrös csaj, míg korabeliből talán kapna szebbet is. De ő dolguk.
2021. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
kiborulnék
2021. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen a szerelem.

Lásd Endi Vajnát és Timit. Vagy Mészáros Lőrincet és Várkonyi Andikát.

2021. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%

hát igen igen, nem is értem mark sheppard(az öreg 56 éves!) és a felesége (20 évvel fiatalabb) hogy tudnak egymással beszélgetni, mi lehet a közös téma, ráadásul gyerekük is van :0

nem is értem hogy tudok beszélgetni egy nálam 25 évvel idősebb emberrel, hát nincs közös téma!

2021. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
41%
Lehet meglepodtok, de van akiknel működik. Nagybátyám 50, a barátnője 25, es a munkahelyukon találkoztak, evek ota ismertek egymást mielott osszejottek. A lánynak nagyon bonyolult a csaladja, es őszintén nem tudom, hogy mit szoltk a kapcsolatahoz, viszont az anyukája rengetegszer meglatogatja oket, ebbol kifolyolag nagy balhé nem lehetett belole. Tavaly született egy kislányuk, a aki pedig elkepesztoen aranyos. A lany tartozni szeretne valahova, talaltam magának egy fickót aki szereti, es igy lett egy viszonylag normalis csaladja. Ennyi.
2021. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!