Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiamnak 50 éves barátnője...

A fiamnak 50 éves barátnője van.Ehhez most hogyan kellene viszonyulnom?49/N

Figyelt kérdés
A 27 éves fiam bejelentette hogy van egy barátnője és majd szeretné bemutatni.Amikor megkérdeztem hány éves nem hittem el,először azt hittem viccelődik!Azt mondja komoly a kapcsolatuk és mindig is vonzódott az idősebb nőkhöz.Voltak már korabeli barátnői a leghosszabb kapcsolata 2 év volt.A fiam nem akar apa lenni ezt már évekkel ezelőtt megmondta.Ezt is nehéz volt elfogadnom reméltem hogy talál majd egy lányt akitől meggondolja magát.A barátnőjének sincsenek gyerekei,de 50 évesen gondolom nem is akar már.Nyilván nincs jogom beleszólni az életébe felnőtt féri.Szeretem a fiam és tényleg a legjobbat szeretném neki.Ha boldog ezzel a nővel akkor elfogadom.De nem tudom hogyan álljak ehhez az egészhez.Végülis idősebb a nő mint én,nem is értem mit szeretne egy 27 éves férfitől.Ne értestek félre nem akarok beleszólni az életükbe csak nem értem.Ha találkozunk hogyan kéne hozzá viszonyulnom?Fel merjem hozni a kor témát?Vagy ilyeneket inkább ne kérdezzek?Most nem tudom mit kéne tennem hogyan kéne állnom ehhez az egészhez.Valakinek esetleg vannak hasonló tapasztalatai?Főként anyák válaszai érdekelnének.

tegnap 14:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Hamarabb kellett volna atgondolnod a kapcsolatotokat, mert oka van, hogy anyja korabeli nőkhöz vonzódik. Pont mint az apakomplexusnál.
tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%

"Végülis idősebb a nő mint én,nem is értem mit szeretne egy 27 éves férfitől"


Na ez az. Őszinte leszek, én sem lennék elájulva ettől a kapcsolattól. Sajnos tényleg nincs beleszólásod. Biztosan egy picit kínos is lesz az első találkozás. Reménykedj, hogy azért ez az ötvenes nő ad magára és akkor még valahogy meg is lehet szokni őket úgy együtt.

tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
61%

A korkülönbség legyen az utolsó, amit firtatnál a beszélgetések során. Első találkozás előtt nem csak nekünk, de neked is lehetetlen belelátni, hogy milyen a helyzet kettejük között. Legyél nyitott és elfogadó, utána majd tisztábban látod a dolgokat.

Van ennél nagyobb korkülönbség is az ismerőseim között, jól megvannak már 20-on plusz éve.

tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
19%
Reménykedj, hogy csak hülyéskedett.
tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Egy kissé beteg a fiad, de az ő dolga. Legalább jól megértitek egymást a fiad barátnőjével, ha már egy korosztály vagytok:))
tegnap 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
Legalább nem srácot visz haza :D
tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
45%
Akik nem tudják vagy nem értik, hogy mit tud egy 27 éves csávó, amit egy 50 éves nem: rendesen dugni.
tegnap 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%
#7 Főleg nem 50 éves 'srácot' :)
tegnap 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Apa vagyok. Megértem a problémádat, de ne szólj bele és ne érezz semmiféle viszonyulási kényszert. A fiad még 20-30 év múlva is alkalmas lesz gyereknemzésre, legfeljebb időnként elmegy majd a temetőbe az időközben elhalt volt barátnője (netán felesége) sírjához. Sok férfiban csak késői életkorban merül fel a saját gyerek iránti vágy (lásd Bárdy György, Darvas Iván).
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
32%

Edd meg amit foztel. Ha valaki a szulei korabeli emberekhez vonzodik ott mindig a szulok csesztek el valamit.


Amugy meg nem kell sehogysem viszonyulnod hozza, gyereket ugysem akarnak akkor meg nem tok mindegy ?

tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!