Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyukám?...

Miért csinálja ezt anyukám? Mindig kritizál kiforgatja a szavaim bármit mondok tényleg bármit beleköt folyton, akármit mondok mindig tesz hozzá egy bunkó megjegyzést igyekszem figyelmen kívül hagyni de sokszor már nagyon rosszul esik vagy felbasz.

Figyelt kérdés
Pl a súlyfeleslegemmel kapcsolatban meghogy sokat eszem, az öltözködésemmel kapcsolatban, a szakmával kapcsolatban amit tanulni szeretnék kb mindennel kapcsolatban. Minden eggyes napom az ő kesergésével tellik ahogy arról panaszkodik hogy neki milyen rossz az élete. És hogy lehetne jobb is meghogy én boldoggá tehetném őt. Elvárja hogy sajnálgassam őt örökké nyilván sajnálom és megértem őt viszont hogyha én elmondom neki a problémáim akkor rögtön hát nekem sokkal rosszabb volt ez van nem tudok vele mit csinálni kiforgatja a szavaim ordítözik velem leugat. Kiröhög, gúnyolódik. Részéről ennyi a problémáimról való megbeszélés. Mániája hogy leugat üvöltözik velem én elkezdek sírni mert nagyon bántó dolgokat mond pár óráig halgatja ahogy sírok nem szól hozzám semmi aztán pár óra múlva mosolyogva jön ölelget szeretget és mondja hogy anya szeret téged stb. Kisgyerek koromba sok traumát okozott nekem. Egyszer alsós koromba nem volt kedvem házit csinálni erre elkezdte tépni szaggatni a hajamat csapkodott én ordítottam a fájdalomtól tépett nagyon fájt egy évbe telt mire kihevertem mai napig nem felejtem el pedig azótaár eltelt 8 év. Egyszer pedig még pár éve nagyon sokáig fésülködtem ocds vagyok és késésben voltunk beidegesedett megint csapkodott tépte a hajam összekarmolászta a homlokom. Volt két nagy véres karmolásnyom a homlokomon suliba kérdezte mindenki hogy mi ez én meg kifogásokat találtam ki hogy jaj a macskám volt. Nincs macskám. Aztán hazaérve anya kent rá egy rakat krémet és rám parancsolt hogy ne merjem elmondani senkinek hogy ő volt. Ezt is kellett egy pár nap mire feldolgoztam. Kiskoromba egy ideig rémálmaim voltak vele. Gyakran volt hogy üldözött engem és futni kellett előle. Vagy hogy a székről a hajamnál fogva a földre rántott. Egyébként nagyon jó anya szeret engem mindent megvesz nekem együtt alszunk meg mindig mondja hogy hiányzom neki. Sokat foglalkozik velem segít mindenben és nagyon szeret engem ezért nem értem hogy valamikor ilyen aztán olyan. Ez mi? :( nagyon szeretem de egyben félek tőle. Ha hirtelen felemeli a kezét reflekszből a fejem takargatom a kezeimmel. Nem direkt csinálom automatikusan jön ez. Nagyon frusztrált sok dolog miatt.

ma 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Anyád elmebeteg. El kellene venni tőle. Borderline, nárcizmussal keverve, pszichiátriai kezelésre szorul. Az apád gondolom, nem bírta elviselni. Amint befejezed az iskoláidat, helyezkedj el munkában, és úgy vágd rá az ajtót örökre, hogy azt is felejtsd el, hogy hol lakik.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Beteg a nő rendesen.,

Neki hiába panaszkodsz, mert minden róla szól és mindenről a saját problémája jut eszébe

Röhög a bajodon, a szenvedéseden? Ilyen a nárci, sajnos !

Bántalmaz utána ölelget, együtt alusztok, nem tudom, tényleg, lelkileg valahogy függetlenítsd magad tőle és a hangulataitól, ne tőle várd a megértést, a szereretet, sajnos ezt magadnak kell megadd!

Addig vagy kiszolgáltatott neki, amíg ezt nem érted meg!

ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 68 és 63% értékeléshasznosságú résztvevők vajon miért húzták le az egyes válaszomat?
ma 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sajnálom őt rossz élete volt. A szülei nem foglalkoztak vele az összes férje aki valaha volt csak érdekből voltak vele a pénze miatt mivel gazdag nő volt régen. Lehúzták őt pénzel, nem szerették őt. Pedig nagyon szeretni való nő. Igaz nehéz neki megfelelni meg szigorú de van aranyos oldala is. Van egy aranyos kedves oldala. Aranyos cuki mosolya van, nagyon édes szeretget engem ölelget, puszilgat.
ma 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem "szigorú", bolond. Konkrétan elmebeteg. Neveléstől eltiltandó! Hány éves vagy? Így nem lehet élni, veszélyeztetett vagy! Tudja ezt valaki? Hol az apád? Nagyszülők, egyéb rokonok?
ma 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Apám nincs 10 éves koromban lelépett. Sosem szeretett engem.csak azért akarta hogy megszülessek hogy bebiztosítsa magát anyámnál. Őt se szerette soha. Csak a pénzéért volt vele. Engem eszköznek használt a lakhatósága miatt. Ha anyám felszólította hogy menjen el innen mindig arra hivatkozott hogy neki itt van egy gyereke és hogy ő ezért nem megy el innen. Sose foglalkozott velem sose szeretett. :(
ma 22:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Mostanában nem szokott fizikailag bántani csak ordít velem meg szavakkal bánt :(
ma 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy épkézláb rokonod?
ma 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Senkim nincs anyámon kívül
ma 22:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Apám rokonsága közölte velem még ovodás koromba hogy menjek innen nem szeretnek anyám rokonai meg azt se tudják hogy létezem.
ma 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!