Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányommal komoly problémák...

A lányommal komoly problémák vannak, hogyan oldjam meg, úgy érzem kevés vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves nagylányom, egyedül nevelem már 10 éve. Sajnos az utóbbi időben nagyon kezelhetetlen és öntörvényű lett. A szexualitását is oly módon bontogatja ami számomra elfogadhatatlan. Egyelőre nem tudja hogy tudomást szereztem erről, de muszáj lesz vele leülnöm. Előre félek hogy mekkora veszekedést csinál belőle.

Létezik olyan szakember aki segíthet a kettőnk kapcsolatát jobbá tenni?


tegnapelőtt 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:

77: bezzegregen. Milyen jo is volt, a nok maradtak otthon a gyerekkel, vittek a haztartast, mellette apolhattak a lerobbant anyost/apost, mert a ferjuk dolgozni jart, akik hazafele elvertek a penzt a kocsmaban. De jo is volt regen. Gyuloltek egymast, csak nem volt divat valni.

Masreszt, hova menjenek dolgozni? 20 evesen epphogy kijottek az iskolabol, de van aki meg egyetemista. Majd a reszmunkaidos allasbol kapott penzbol vesznek pelenkat?


20 evesen tanulni kell meg bulizni, annak van az ideje. Felnottet jatszani raernek akkor, ha stabil lakhatasuk lesz, munkahelyuk es parkapcsolatuk. Manapsag a 20 eveseknek egyik sincs, ami nem baj.

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
Na, ezt elszurtam, en vagyok 77😅 #80-t szolitottam meg.
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!