Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányommal komoly problémák...

A lányommal komoly problémák vannak, hogyan oldjam meg, úgy érzem kevés vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves nagylányom, egyedül nevelem már 10 éve. Sajnos az utóbbi időben nagyon kezelhetetlen és öntörvényű lett. A szexualitását is oly módon bontogatja ami számomra elfogadhatatlan. Egyelőre nem tudja hogy tudomást szereztem erről, de muszáj lesz vele leülnöm. Előre félek hogy mekkora veszekedést csinál belőle.

Létezik olyan szakember aki segíthet a kettőnk kapcsolatát jobbá tenni?


tegnap 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
56%

30


De, magyarázni kell. Kérlek tedd meg! Tudod, ha én kapcsolatban vagyok, rám egészen biztosan nem mászik senki. Tudod miért? Mert nem hagyom, mert kapcsolatban vagyok. Ennyi.

tegnap 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
92%

#7-es

Miért lenne az apja dolga, hogy a lányának a szexuális életét szabályozza?

Milyen beteg és kontrollmániás gondolat ez?

tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
8%
26, ebben az esetedben a huszoneves kollegano egy tisztessegtelen, az osi mesterseget uzo szemely, akinek remekul bedolt a ferjed. Ugyanolyan hibas mindketto. Ennek elkenese csak onamitas. De az ilyen ferjnek az “orok husege” is annyit er, mint o maga: semmit. 🤫😉🤷‍♀️
tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
2%
31, amit irtam, arrol szol, hogy miert hagyja, hogy ramasszanak, amikor “kapcsolatban van.” 👏🤣 Ennyi. 🤷‍♀️🤫😉
tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
49%

33


Nem, a kolléganő még mindig nem hibás. A harmadik személyt a megcsalt fél hibáztatja, mert hát "ő mászott rá" - Igaz, ártatlan férj nem tiltakozott.

tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
44%

34


Csak és kizárólag azért hagyja valaki, mert AKARJA. Nem kell akarni, ha kapcsolatban van. Nem, nem a harmadik a hibás.

tegnap 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
26%
33. Szeretem ezeket az ellentmondasokat. 👏🤣
tegnap 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
13%
34, tehat teljesen rendben van szerinted, ha valaki ramaszik arra, akivel te “kapcsolatban vagy”. Szegeny, artatlan aldozat meg csak hagyta magat. 🆗🤣🤷‍♀️
tegnap 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, akik a harmadik felet nem tartják hibásnak, azért vélekednek így, mert maguk is gátlástalanul másznak rá nős férfiakra.
tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
56%

39


Az enyém a többsége a harmadik felet nem hibáztatja kommenteknek. Sosem voltam harmadik egy kapcsolatban. Megcsalt igen. Sőt, megcsalt anya gyereke is. Nem, egyik esetben sem a harmadik volt a hibás. A pasim volt a hibás, akinek én nem voltam elég és az apám, akinek, anyám nem volt elég. Nem a harmadik. Mindkét esetben bármi más is lehetett volna a harmadik.

tegnap 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!