Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányommal komoly problémák...

A lányommal komoly problémák vannak, hogyan oldjam meg, úgy érzem kevés vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves nagylányom, egyedül nevelem már 10 éve. Sajnos az utóbbi időben nagyon kezelhetetlen és öntörvényű lett. A szexualitását is oly módon bontogatja ami számomra elfogadhatatlan. Egyelőre nem tudja hogy tudomást szereztem erről, de muszáj lesz vele leülnöm. Előre félek hogy mekkora veszekedést csinál belőle.

Létezik olyan szakember aki segíthet a kettőnk kapcsolatát jobbá tenni?


tegnap 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
70%

7


17 éves. 17. Mindjárt nagykorú. Más lenne egy 14 éves

tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ilyenkor az jut eszembe: mi lenne, ha fiad lenne?


Valószínűleg lepacsiznál vele.


De az hogy lány, ilyen gondolatok jutnak az eszedbe hogy nem helyes, ilyesmi.


Szerintem egyenlően kell kezelni így a nemeket. Had csináljon amit akar, a 17 már amúgy sem az a korosztály ahol egyáltalán szóvá kell tenni az ilyesmit.

tegnap 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
16%
Nem veletlen aggodik a kerdezo. A kiscsaj ramozdult a “neveloapucira”. Ez pedig komoly problemakat es kerdeseket vet fol.
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:
Nem nevelopauci. Nincs olyan.
tegnap 09:13
 15/82 anonim ***** válasza:
81%
Hanem?
tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
13%

12: nyilvan, de amit egy fiu megtehet azt egy lany nem.

Kerdezo: hogyhogy nincsen neveloapja? Lehet akkor jobban tudtatok volna fegyelmezni.

tegnap 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 Awatpr0 ***** válasza:
95%
Ird mar le a tortenet egeszet kerlek, hogy segiteni tudjunk. Ha csak találgatunk az nem visz elobbre, tehát neked sem elonyos
tegnap 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
83%

"Csaladon belul tortenik de nem verrokon. Ezert helytelen."


Azt csak te képzeled. Egyedül akkor helytelen, ha a férfi nős, tehát egy házasságba tenyerelne bele a lányod. Ha a férfi egyedülálló, akkor a lányod helyében kb. megmondanám neked, hogy kinyalhatod a s...gem.

tegnap 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
69%

"Egyedül akkor helytelen, ha a férfi nős, tehát egy házasságba tenyerelne bele a lányod"


Akkor sem a lany a probléma.

tegnap 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
62%
Ha a lány tudja, hogy a férfi nem független (és egy rokonnál azért csak tudja), akkor a lánynak is felróható, ha belement a kapcsolatba.
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!