Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányommal komoly problémák...

A lányommal komoly problémák vannak, hogyan oldjam meg, úgy érzem kevés vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves nagylányom, egyedül nevelem már 10 éve. Sajnos az utóbbi időben nagyon kezelhetetlen és öntörvényű lett. A szexualitását is oly módon bontogatja ami számomra elfogadhatatlan. Egyelőre nem tudja hogy tudomást szereztem erről, de muszáj lesz vele leülnöm. Előre félek hogy mekkora veszekedést csinál belőle.

Létezik olyan szakember aki segíthet a kettőnk kapcsolatát jobbá tenni?


tegnapelőtt 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
78%

Le kellene irni a problémát rendesen.Még mindig nem tudjuk kivel van a lányod,és miért baj.Csak terelsz ösdze vissza.


A vitához hozzá szólva.Engem csaltak már meg.Voltam szerető.Voltam olyannal,akinek volt párja,erről nem mindig tud az ember.

DE!Soha nem kellett rámásznom senkire.Mindig magától ajánlkozott mindenki.

tegnapelőtt 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
0%
Két pofon, szobafogság, telefont elvenni
tegnapelőtt 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
52%
Jól sejtem, hogy a családban valaki házastársának az előző házasságából való gyereke a lányod partnere?
tegnapelőtt 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljon valaki: pszichológus, családterapeuta tud segíteni nektek, hogy helyreálljon a bizalom köztetek, javuljon a kapcsolat, már ha a lányod is partner ebben. Leülhetsz vele beszélni erről, akárki is ez a "családtag, de nem rokon" fickó, hogy szerinted miért nem helyes, de arra ne számíts, hogy a beszélgetés végén azt fogja mondani, hogy "jaj anyukám, milyen igazad van, abbahagyom ezt a viszonyt". 17 évesen már nem nagyon tudod befolyásolni, amit leraktál alapokat, arra tudsz csak számítani. Aztán lehet hogy csak te látod ilyen szörnyen rossznak, hogy viszonyuk van, amúgy semmi kivetnivaló nincs benne (mittudomén, valamelyik nagynéni/nagybácsi új párjának gyereke lehet, másra nem tudok gondolni).
tegnapelőtt 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
87%
16 es 17 eves fiatalok, akik nem rokonok, dugnak. Hat valjek egeszsegukre. Csak vedekezzenek, es ne menjenek bele semmi oyanba, ha kenyszernek erzik. Ennyi a tortenet.
tegnap 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
12%
Na ez a baj, h manapsag ilyen konnyen van veve a dolog, utolso. 100 eve alltak hozza normalisan, nem most...
tegnap 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
92%

"100 eve alltak hozza normalisan, nem most..."


Ja. 100 éve. Amikor házasság után dugtak először, amikor kb nulla volt a felvilágosítás, amikor szégyen volt elvallni, amikor "zabigyerek" volt a házasságon kívül született. Igazad van, tényleg az volt a normális....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

tegnap 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
0%
Igen, erkolcsileg mindenkepp az volt, nem volt ennyi megkrvult fiatal lany meg szetesett csalad, az emberek tudtak mi az elet rendje es nem nyafogtak ennyit hanem.elfogadtak. most olyan az emberiseg mint azok a kis tultenyesztett mini kutyak... Elkenyelmesedett, mindentol nyafogo, jodolgukban megveszo hisztigepek
tegnap 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, de legalább volt kényszerhazasság, jóval több családon belüli erőszak es bántalmazás, teljes anyagi függés.
tegnap 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne ennyi elkurvjlt lány,ha a fiúk értenék a dolgukat.Had dugjak már azzal,meg annyival,ahogy én akarom.Igaz,ha 20 éve ennyi eszem lett volna,mint most,kevesebb lenne a szám.Nincs szexuális kultúrájuk az embereknek az a baj.Ráadásul egyre prűdebbek.
tegnap 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!