Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányommal komoly problémák...

A lányommal komoly problémák vannak, hogyan oldjam meg, úgy érzem kevés vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves nagylányom, egyedül nevelem már 10 éve. Sajnos az utóbbi időben nagyon kezelhetetlen és öntörvényű lett. A szexualitását is oly módon bontogatja ami számomra elfogadhatatlan. Egyelőre nem tudja hogy tudomást szereztem erről, de muszáj lesz vele leülnöm. Előre félek hogy mekkora veszekedést csinál belőle.

Létezik olyan szakember aki segíthet a kettőnk kapcsolatát jobbá tenni?


tegnap 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
68%
58-as, nem tudom feltűnt-e, hogy az 50-100 évvel ezelőtti "erkölcsös" és "összetartó" párok gyerekei azok, akik most "elqrvultak" és folyamatosan pszichológushoz járnak. Ja, biztos nagyon jót tett a gyerekeknek, hogy a szülők ennyire beáldozták magukat.
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező! Szerintem egy párterápia féleség segíthetne, de kétlem, hogy a lányod is akarná, anélkül pedig semmit sem ér.

Nincs a rokonságban/baráti társaságban olyan személy akit a lányod szeret/tisztel? Ha lenne, ő közvetíthetne kettőtök között, mint egy mediátor.

Ha egyik sem müködik, akkor vársz egy kicsit, és általában "megjön az esze".

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
44%

61# NEM az 58 vagyok.

Az 50 100 évvel ezelőtti párok gyerekei kb 48-98 évesek most. Nem ők járnak pszichológushoz, hanem a fiatalabbak.

Abban sajnos igaza van az 58-nak, hogy kezdünk hasonlítani a túltenyésztett kutyákra...

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
87%

"Létezik olyan szakember aki segíthet a kettőnk kapcsolatát jobbá tenni?"


Igen. De elsőnek csak te menj el egyedül, mert amúgy lehet semmi baj nincs a lányoddal, hanem csak te vagy prűd vagy érzékeny.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
39%

A kérdezőnek nem az a gondja, hogy a lánya szexszel, hanem az, hogy a családhoz tartozó fiúval. Ami azért eléggé aggályos, ha egy kicsit gondolkoztok.

Ha valaki érzékeny azért még nem kellene pszichológushoz küldeni, inkább az érzéketlenség miatt. De azon meg úgysem lehet segíteni.

ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lenne már 48-98 éves? Az én szüleim 70 évesek, én 30, erősen pszichológusra szorulok.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
22%

Az 58-asnak valahol iagza van, valahol nem. Tök jó hogy már nem maradnak benne az emberek egy szr kapcsolatban, vagy azért mert megjavítják (sajnos a ritkábbik eset) vagy azért mert kilépnek. Csak azért amikor egy ember a 3. Házasságából lép ki, vagy a 3. Embertől várja a gyerekét, vagy előtte már 40 emberrel létesített szexuális kapcsolatot na az az én véleményem szerint nem épp van rendben. Vagy ott a megcsalás, ma már úgy csinál néhány ember mintha büszkének is kéne rá lenni. Régen is volt megcsalás tény , de legalább az emberek nem voltak rá büszkék. Nem ez erkölcsileg igen lehúz. Ha tudom hogy a másiknak van párja, tök mindegy hogy szr kapcsolat nem megyek bele mert tisztelem magam is és a másikat is. Ez ilyen egyszerű, lehet csűrni, csavarni, csak felesleges.

Olyan jó világ lenne, csak a régi világból és a mostaniból összekene gyúrni a jó dolgokat. Túlzás nélkül baromi jó tudna lenni ez az egész, csak valamiért nagyon nagyon nagyon sok ember ezt nem akarja.

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
26%
A pszichológus meg javarészt a nevelések miatt kellenek, a minták miatt. Hiszen 90 százalékban párt is úgy választunk.
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%
tipikus kamus, infóvisszatartós storyline.
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

59: a kenyszerhazassagot leszamitva ezek manapsag is megvannak nem tunt fel?

67: igen, de az vezetett ide hogy elsonek keves lett megengedve, majd mindig egy picivel tobb, epp hogy csak ne legyem feltuno, de ha visszanezel 100 evet hatalmas a kulonbseg. Oke, az mondjuk pozitivum hogy az orvostudomany fejlodott, es nem halnak meg gyerekek/fiatalok (vagyis kevesebben), meg pl a nyomogombos mobiltelefon egy jo talalmany, de az osszes tobbi...pfff ...

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!