Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25-26 évesek. Ti jelenleg...

25-26 évesek. Ti jelenleg szüleitekkel éltek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 26 leszek fiú vagyok... És tiszta gáznak tartom hogy még mindig anyámmal élek albérletben jelenleg Németországban... Változtatni nincs sok esély... Ő nem beszél németül és segítek neki mindenben. Autó nekem van. Szóval nem hogy egy helyen lakunk de egy helyen is dolgozunk.. és csodálkozok hogy depressziós vagyok... mások ( nyilván normális családban) már rég külön élnek.. amit tudni kell hogy anyámnak már 26 éve senkije se volt.. és komolyan mondom.. többször volt már alkoholista és volt a pszichiátriai osztályon. És ha azt kérdeztek hogy " de akkor miért nem lépsz le??" Arra az a válaszom hogy akkor neki vége lenne .. nem állna meg a helyét.. viszont ez lelkileg engem szét csesz...valami tipp?

szept. 10. 01:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
21%
#20 Szerintem vedd fel vele privatba a kapcsolatot, es akkor napi szinten tudsz olvasgatni a problemajarol. :)
szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%
27 vagyok, 11 éve lakók külön albérletben, így alakult. Hamar meg kellett tanulnom magamat ellátni.
szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!