Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25-26 évesek. Ti jelenleg...

25-26 évesek. Ti jelenleg szüleitekkel éltek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 26 leszek fiú vagyok... És tiszta gáznak tartom hogy még mindig anyámmal élek albérletben jelenleg Németországban... Változtatni nincs sok esély... Ő nem beszél németül és segítek neki mindenben. Autó nekem van. Szóval nem hogy egy helyen lakunk de egy helyen is dolgozunk.. és csodálkozok hogy depressziós vagyok... mások ( nyilván normális családban) már rég külön élnek.. amit tudni kell hogy anyámnak már 26 éve senkije se volt.. és komolyan mondom.. többször volt már alkoholista és volt a pszichiátriai osztályon. És ha azt kérdeztek hogy " de akkor miért nem lépsz le??" Arra az a válaszom hogy akkor neki vége lenne .. nem állna meg a helyét.. viszont ez lelkileg engem szét csesz...valami tipp?

szept. 10. 01:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
50%
menj el pszichológushoz
szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Neked nincs barátnőd? Ha lesz, akkor nyilván majd összeköltöztök, te meg majd látogatod anyudat.
szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

nem, albérletben élek, reményeim szerint 2-3 éven belül meglesz az önerőm egy saját lakásra. 21 éves korom óta élek egy barátnőmmel, majd 25 éves korom óta egyedül.



De miért írod ki két hetente ugyan azt a kérdést? Tudjuk úgyse fogsz lépni, teljesen felesleges írkálnod. 40 évesen is anyuval fogsz élni.

szept. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Nemetorszagban teljesen normalis 26 evesen anyaddal elni. Sot altalaban a tobgeneracios hazakban egyutt elik le az eletuket az emberek.


Persze ez fugg a csaladi viszonyoktol is.

Anyad valoszinu maganyos. Kene neki valami pasi de minimum egy baratno.

szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Lányom 27 éves, 18 évesen érettségizett, mint továbbtanulni, azóta külön él. Eddig albérletben (vállaltuk, hogy fizetjük, ő gyűjtsön), most vettek a párjával lakást.

Se én, se a férjem nem éltünk otthon ennyi idősen, mint te. Pedig az én szüleim és az ő szülei sem voltak hibátlanok, mindkettőnk apját a pia vitte sírba.

szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Anyád oldja meg maga. Nem vagy köteles gondozni és a nyakadba venni. Azért szült, hogy legyen egy cselédje??? Szívd már fel magad... Ha nem gagyog németül, költözzön haza. Te meg válts munkát, ha ennyire xarul fizetnek.
szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Már párszor kiírtad, és azóta sem változtattál, hiába válaszoltak egy csomóan
szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
32 éves koromig éltem otthon a szülőkkel, cserébe 32 évesen egy hitelmentes kertes házat tudtam venni.
szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Jaj azt hitted kimesz Nemetbe es annyit fogsz keresni hogy sajat keglid lesz? Hat koltozel kulon vagy gyere vissza magyarba.
szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

Tanuljon meg németül vagy költözzöm vissza Magyarországra/határ menri településre.

Amúgy hogy tud így dolgozni? Végog ott vagy vele és fordítasz vagy mi? Annyira már csak tudja mi a dolga, hogy nélküled is megcsinálná, nem?

szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!