Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25-26 évesek. Ti jelenleg...

25-26 évesek. Ti jelenleg szüleitekkel éltek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 26 leszek fiú vagyok... És tiszta gáznak tartom hogy még mindig anyámmal élek albérletben jelenleg Németországban... Változtatni nincs sok esély... Ő nem beszél németül és segítek neki mindenben. Autó nekem van. Szóval nem hogy egy helyen lakunk de egy helyen is dolgozunk.. és csodálkozok hogy depressziós vagyok... mások ( nyilván normális családban) már rég külön élnek.. amit tudni kell hogy anyámnak már 26 éve senkije se volt.. és komolyan mondom.. többször volt már alkoholista és volt a pszichiátriai osztályon. És ha azt kérdeztek hogy " de akkor miért nem lépsz le??" Arra az a válaszom hogy akkor neki vége lenne .. nem állna meg a helyét.. viszont ez lelkileg engem szét csesz...valami tipp?

szept. 10. 01:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

Volt mar! Nem unod, hogy havi szinten ujra es ujra kiirod ugyanazt a kerdest? De most komolyan.

Kaptal mar eleg sok valaszt, de nem tudsz valtoztatni, helyette kinlodsz. Olyan, mintha a kerdes kiirasa megkonnyebbulest jelentene neked, amivel ideig oraig el vagy, aztan kon egy ujabb krizis, amikor ujra neki allsz kerdest gyartani.


Kicsit unalmas vagy mar. Tudod, hogy latlak teged tiz ev mulva? Pont igy. Anyukaddal elsz, es kerdeseket irogatsz.

szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Minek irjatok volt mar? Gyakori kerdesek az oldal neve. Csomo kerdes ismetlodik. Akinek nem tetszik ne valaszoljon vagy nezen mas kategoriat. Terhes vagyok es tarsai.
szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

#12 Ha nem ismerned a GYIK szabalyzatat, akkor javaslom neked annak a tanulmanyozasat. :)

A Kerdezo mar tobbszor feltette ugyanazt a kerdest.

szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
ez már a nyolcadik kérdésed legalább.
szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Hányezerszer írod még ki?
szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én még 27 évesen is szüleimmel mert a diplomázás után úgy hozta a sors, hogy pont vidéken kaptam a szakmámba vágó állást.
szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Durva ezért így kiosztani. Gondolom azért írja újra és újra, mert nem találja a megoldást. Az anyjáról van szó, aki segítségre szorul. Jó esetben ez nem a fiatal felnőtt éveiben terheli az embert, hanem később, akkor más megoldásokat tud keresni. Az idős, beteg anyádat se hagyod a sorsára.
szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

"Az idős, beteg anyádat se hagyod a sorsára."


Dehogynem, ha alkoholista pszitchiátriai beteg, aki ezzel megakadályoz a normális életvitelben.


Egyébként rengeteg választ kapott már, mert tényleg vagy 10-szer kiírta, 11-ére mi fog változni?

szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%
17: kapott mar rengeteg valaszt, megsem felelt meg neki egy sem. Mit gondolsz, majd egyszercsak valamelyik valasz jo lesz neki?? Krva sokszor olvastuk mar, krva sok valaszt kapott, ha neki egy sem jo, akkor nem ide kellene kiirogatni, hanem kerjen masfajta segitseget.
szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
Ha zavar, ne olvasd és kész:)
szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!