Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a 26 éves fiad...

Mit szólnál ha a 26 éves fiad egy nála 5 évvel idősebb, elvált anyukával randizna?

Figyelt kérdés
aug. 17. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
90%

71es, de a megcsaló fél nem hűséges...tehát miért kéne hozzá a másiknak hűségesnek lenni?


Én hűséges vagyok, míg ugyan ezt kapom vissza. He nem, akkor lépek. iért kéne lemondanom a boldogságról egy barom miatt?

aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
5%

"de a megcsaló fél nem hűséges...tehát miért kéne hozzá a másiknak hűségesnek lenni?"

Mert azt az esküt tette (anélkül, hogy bárki kényszerítette volna), hogy ő maga hűséges lesz hozzá, amíg él, annyira szereti. Nem pedig azt az esküt tette, hogy élete végéig hűséges lesz hozzá cserébe azért, hogy a másik is hűséges lesz. Vannak ilyenek.


"Én hűséges vagyok, míg ugyan ezt kapom vissza. He nem, akkor lépek."

Akkor te nem arra esküdtél, hogy életed végéig hűséges leszel hozzá, hanem arra, hogy csak addig leszel hozzá hűséges, amíg ő is hűséges lesz hozzád. Ez így olyan, mint valami kereskedelmi egyezmény vagy micsoda: az egyik valamit ad, és cserébe a másiktól kap valamit. Így is lehet, de ez egy másik történet, nem az, amelyikről én beszélek, amikor örök hűséget fogad valaki - amit a másik fél helyett nem tud megtenni, hanem mindkét fél csak a saját nevében beszélhet. Ha ti úgy csináltátok, hogy úgy esküdtetek meg, hogy mindketten csak annyit vállaltatok, hogy "amíg a másik hűséges lesz, addig én is", akkor ez van, ami.

aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
5%

"iért kéne lemondanom a boldogságról egy barom miatt?"

Akkor mondtál le a boldogságról, amikor úgy álltál össze vele, hogy még nem ismerted eléggé.

aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
78%
3 pipás kezeltesd magad mert beteg vagy. Nem kicsit
aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a hűséges válaszoló honnan szedi hogy fogadott ilyet a nő az előző férjével? Férjnél vagyok én is, de nem fogadtam senkinek hűseget. Nincs ilyen kötelező szöveg a házasságkötésnél. Miből gondolod hogy tudod random emberek milyen szöveget mondtak fel az esküvőjükön? Csak mert a kötelező kör az kb 3 mondat, minden más választható sallang.
aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
11%
Én csak arról beszélek, hogy vannak, akik úgy csinálják. És náluk jobban működik, ez ténykérdés.
aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a korkülönbség meg a gyerek a legnagyobb gond ilyenkor, hanem az, hogy olyan valakiről van szó, aki egyszer már hűséget ígért másvalakinek, aztán mégsem maradt hozzá hűséges. Egy ilyentől mit várhat a következő partnere?..."

Ez eléggé úgy hangzott mintha tudni vélnéd hogy ez a bizonyos anyuka is "ilyen".

A hűséget nem fogadni kell, hanem csinálni. Nem azon fog múlni a házasság, hogy mondanak-e szirupos dolgokat egymásnak az esküvőn. Az meg egyáltalán nem tény, hogy a monogám házasságok jobban működnének mint a nyitottak.

aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 A kérdező kommentje:

A kérdésre még egy válasz sem érkezett.


Nem tudnátok privátban veszekedni tovább? De nem is értem minek vitázik bárki is egy ilyen barommal,mint az ide írkáló idióta.

aug. 17. 18:28
 79/82 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, sok választ írtunk az első 2 oldalon. A konkrét kérdésedre. Egyre sem reagáltál.


Te ki vagy a történetben? A 26 éves férfi, a 31 éves anyuka, vagy a szülő, aki beleszól a felnőtt gyereke életébe?

aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
74%

#80 Valóban, itt már mindenről szó van, csak a kérdésről nincs. Az elején még mindenki a kérdésre válaszolt (én is), aztán félrement az egész. Nem tudom, te melyik érdekelt fél vagy, de ha az én fiam lenne, nem örülnék. 26 évesen még csak nemrég kezdődött el a felnőtt élete. A hölgy viszont már magával cipeli egy kudarcba fulladt kapcsolat következményeit. Ez akkor is így lenne, ha egyidősek lennének. Gyereke van, ez mindent meghatároz, beszabályoz. De beleszólni ebbe senkinek nincs joga, sem szülőnek, sem másnak.

N

aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!