Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a 26 éves fiad...

Mit szólnál ha a 26 éves fiad egy nála 5 évvel idősebb, elvált anyukával randizna?

Figyelt kérdés
aug. 17. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
23%
Amíg nem hozza oda nekem a kölyköt, nem érdekel. Nálunk volt már ebből konfliktus, sógorom vett el elvált nőt és annak a gyereke volt ott anyósnál minden hétvégén. Anyós kivolt tőle, mert hát a nő meg a gyerek is ott töltötte a hétvégéket, az meg elvárt volt, hogy ő főzzön rájuk, pihenni se tudott, a saját házában.
aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
93%

47es igazad van... ha előre látom hogy elesek leültem volna.


Képzeld, apám jó férj volt. Szüleim 24 és 26 évesek voltak mikor összeházasodtak. Dolgoztak, saját házat vettek. 35 évesen apám agyvérzést kapott, fél oldalára lebénult, nem tudott dolgozni, frusztrált lett. Onnantól kezdve megváltozott. Vert engem és anyát is. Engem úgy ellökött hogy 12 öltéssel varrták össze a fejem 8 éves koromban. Anya fején a tányért verte szét. Megalázott mindkettőnket.


Tehát akkor ezek szerint jobb lett volna ha mellette maradunk és tovább tűrjük igaz?

aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
92%
50, aki nem akar babát, húzzon gumit az agyatlan barom
aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
91%
50es, a te stílusoddal írom, hátha úgy érted. Akkor a sok f..zkalap húzzon gumit a csoffadt répájára és ne hazudjon, hogy családot akar az adott nőtől és akkor nem kell azt mondani utána, hogy bocs, mégse.
aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
95%

"SOK buta nő miért nem képes felfogni, hogy a pasik 99%-a SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN, nem akar babát?"


Nem lesz valami igaz mindenkire azért, mert rád igaz. Nő vagyok, nem akarok gyereket, és sajnos baromi sok férfi akar.


Nem tudod más férfiak gondolatait olvasni a faszoddal. Nyugodj meg.

aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek olyanokat akik 18 évesen egyetem elején összehoztak egy gyereket. Pár év és szétmentek. Mindkettő értelmes, normális, diplomás értelmiségi, de nem működött közöttük a kapcsolat. Van sajnos ilyen.
aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
20%

54. 55.


30+ -os férfi vagyok. Volt pár barátnőm, az egyalkalmastól az élettársig. SOHA nem dugtam még gumi nélkül!!! Nem vicc!

És sajnos az sem, hogy többen pont e miatt dobtak, mondván nem bízom bennük, meg prostinak nézem őket ezzel, meg nem kell gumi, elég ha kirántom időben, mint a volt pasijaik,...


És ez komoly!


Ráadásul a nőnek több lehetősége van védekezni, akár 2-3 módszert kombinálva is.

pesszárium, spirál, esemény utáni tabi, esemény előtti tabi, fogamzásgátló injekció, műtétek, női koton, spermaölő hab vagy gél, citromkarika, anal, oral, kézi fejés, ...

aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
8%

Nem kirántani kell dilo...

Nem kell bedőlni a tankönyvi példának!

Urológusom mondta, hogy 5 millió / mililiter között a terhesség esélye 30-50% csak.

Az pedig, hogy a terhesség eljut a harmadik hónapig csupán 50% de még utána is lehet halvaszületés, idő előtti burokrepedés, bármi!

Tavaly diagnosztizáltak terméketlen férfinak!

A dokim szerint, ha 6-8 napos önmegtartóztatással próbálkozok, lehet esélyem

A feleségemmel sosem húztunk gumit és ki se vettem soha a hat év alatt amióta megismertem (nem szed semmit, nem is szeddett) .

40 éves vagyok, amatőr sport múltal, életembe nem drogoztam, nem piáztam, bagó is csak alkalmi volt még gimnazistaként!


Ennyit a nagy gumihúzásról, de tíz éve még én is megettem a könyvtári maszlagot a terhességről!

aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
13%

Talán egy 14-18 éves csaj még felkapja elsőre, meg ki is hordja szülésig, de a hatodik hónapig én már így negyvenesen nem parázok gumi miatt egy húsz-negyven közötti nőnél!

Nem mintha megcsalnám a feleségemet.

aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
77%

esemény utáni tabi= óriási hormon bomba, káros, nem védekezési módszer


műtétek? Ezt magyarázni se kéne.

Spermaölő hab vagy gél= fb csoport van a mellettük sikerült babák anyukájának.

anal, oral, kézi fejés = önzőség.

Inkább dobjanak a gumi miatt.



59, mégis sok a nem kívánt terhesség, védekezni kell, attól, hogy neked problémád van, sokaknak nem.

aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!