Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a 26 éves fiad...

Mit szólnál ha a 26 éves fiad egy nála 5 évvel idősebb, elvált anyukával randizna?

Figyelt kérdés
aug. 17. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
9%

"Az miért a nő hibája, ha a férfi elhagyta terhesen/szülés után, vagy csalta és lebukott és otthagyta vagy a nő nem hajlandó tűrni és emiatt elhagyja a hűtlen férjét?"

Persze, fel lehet sorolni mindenfélét. De még mielőtt házasságra adjuk a fejünket, akkor is tudjuk, hogy ilyenek vannak. De azt is tudjuk - előre! -, hogy mindig kettőn áll a vásár.

Önkritikát kell gyakorolni, amit lehet, megtenni a kapcsolatért, akkortól kezdve, hogy az első (!) pici jel megmutatkozik, egész addig, amíg már lelépett - hogy visszajöhessen. Ilyen a hűség.

Akiről viszont már kiderült, hogy nem gondolja ennyire komolyan, azt csak annyira szabad komolyan venni, amennyire ő komolyan gondolta az előző kapcsolatát, tehát ha ilyennel állunk össze, bele kell kalkulálni, hogy eleve esélyesebb, hogy ez a kapcsolat is válással fog végződni, mint ha olyat választanánk, aki mögött nincs ilyen előélet, erre statisztikai tények vannak.

aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
27%
A mai eszemmel-nem örülnék neki.
aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
29%
A 20. válaszadó mondanivalójához fűznék hozzá pár szót. Ismerek olyan harmincegy éves asszonyt, aki negyedszer ( de az is lehet, hogy ötödször, nehéz követni) ment férjhez nemrég. Nem csak hogy együtt élnek, hanem házasságot is kötnek. Volt olyan, hogy az esküvő után pár hónappal már váltak is. Két gyereke van ( nem egy apától).
aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
21%
...Ja, és az asszony volt mindig az, aki válni akart. (34-es vagyok)
aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
81%
Remélném, hogy jól alakul nekik.
aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
81%

32, biztos van akire igaz, amit írsz, de sokra meg nem, lehet nem értetted, amit írtam.


"Akiről viszont már kiderült, hogy nem gondolja ennyire komolyan, azt csak annyira szabad komolyan venni, amennyire ő komolyan gondolta az előző kapcsolatát,"



Én pl elég komolyan gondoltam,de ilyen esetben miért lennék köteles tűrni? Vagy más hasonló helyzetben? Vagy ha elhagyják a terhes nőt, akármi miatt, ő hiába kéri és tesz érte, hogy ne, ez esetben köteles lennék akkor egyedülálló anyaként megrohadni életem végéig? Vagy mit képzelsz? Én szerintem bőven tettem érte, mikor hónapokig eltartottam a kislány apját, tettem érte...

aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
71%
hidd el jobb kezekben van mint vmi 20 eves kis tini lanykanal. mondom en, 33 eves anyuka, elvalt.
aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
84%
28as tehát ha téged megcsal a férjed/feleséged, akár 25 évesen akkor életed végéig egyedül fogsz élni és zárdába vonulsz hiszen hűséget fogadtál bármi áron?
aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
24%
Semmit, azon kívül, hogy figyelmeztetném rá, hogy ne engedje a volt férjet a közelükbe!
aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
0%

A 6-nak teljesen igaza van! A koloknek nem orulnek, igy tehat az egesznek sem!

Amugy szegeny kisgyerek...! Es mennyi ilyen van! Alig par evesek es mar behozhatatlan hatrannyal indulnak! Ugye nem kell magyarazni, miert?:-)

aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!