Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idősebb szülőket kérdezném,hog...

Idősebb szülőket kérdezném,hogy ti szívesen főztök a már felnőtt gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
aug. 7. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szívesen főz nekem, magának már kevésbé :(
aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Anyukámnál mindig volt valami finom. Anyai nagymamám is mindig főzött a felnőtt gyerekeinek, ő egészen különleges dolgokat tudott. Barátnőim is gyakran főznek a már külön élő gyerekeiknek.
aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
mivel velünk ėlnek még felnött fiaim ,anyukám is fözött egy ideig annyit hogy jutott nekünk is.
aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de én mindenkinek szeretek fözni, mindenkinek olyat, amit szeret.
aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Anyu elso kerdese, amikor mondom neki, hogy hazamegyek, hogy mit fozzon.

Azert biztos ami biztos, tobb felet is foz, es amikor eljovok tole mindig felpakol kajaval.


40 eves vagyok, anyukam 65

aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, hétvégenként szívesen főzök az egész családnak (8 fő, unokákkal)
aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a főzés szeretetnyelv, szóval igen, anyukám is imád etetni minket (jövőre lesz 70, de kifejezetten aktív), és én is szeretek főzni a lányomra és a párjára, ha hazajönnek.
aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Inkább sütni szeret, és mindig elhozza szinte az egészet. Én nem vagyok süteményes (kisgyerekként se voltam), max 1 szeletet megennék illemből, de hogy idepakol vagy 30at..vagy 2kg pogácsát..

Csak felidegesít vele. Nem érti meg, hogy a kukába megy, mert nem szeretem, nem tudom megenni. Inkább tartaná meg, vagy csinálna annyit amennyi neki elég.

Én nem viszek neki olyat, amit utál.

aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
86%
Igen, boldogan főzök és sütök nekik.
aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!