Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti viszitek magatokkal a...

Ti viszitek magatokkal a felnőtt gyerekeiteket (18-22 éves) nyaralni?

Figyelt kérdés
Tehát ha egyetemista, és még nem tartja el magát. Szoktatok együtt utazni?
2017. okt. 21. 14:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Visszük.
2017. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2017. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Csak rajta múlik, semmi kényszer.

Ha akar jön, ha nem akar, marad.

2017. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezik, hogy szeretnénk-e velük menni. Engem (19) és a már dolgozó bátyámat (24) is.
2017. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Rövidebb időre ( itthoni hétvégékre, külföldre max 4-5 napra) megyünk mindannyian együtt, évente többször, mert mindenkinek van saját programja is, így tudjuk összeegyeztetni.
2017. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%

Én 19 évesen mentem utoljára velük.

Nem akartam,de menni kellett a 3 gyerekes kedvezmény miatt,ami a vonatra jár..

2017. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Igen, szoktunk együtt nyaralni. De az hülye megfogalmazás, hogy visznek-e. Nem visznek :D Nem vagyok baba.

Szeretünk családi programokat csinálni. Mindenfélét. De nem kényszer, nem kötelező.

2017. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Mi a kérdésed oka?

És miért ne mehetne együtt a család? Felnőtt gyerek esetében is. Én 21 vagyok, egyetemista, de anyámék csak velem és testvéremmel együtt terveznek előre, nélkülünk nem.

2017. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdeztem, mert 19 éves egyetemista lány vagyok.

A szüleim elváltak még kiskoromban. Viszont anya új férje nem hajlandó úgy nyaralni menni, ha én is ott vagyok... Viszont anya hozzá képest keveset keres (anya keres kb. 280 ezret, a nevelőapám hatszámjegyű összeget) és úgy szokták, hogy a férje fizeti anya útjának a felét. De anyának arra már nem lenne pénze, hogy az én részemet is kifizesse (5 csillagos, all inclusive szállodákba mennek mindig). Mondta apa, hogy kifizeti az én részemet, ezen ne múljon (ő nem szeret repülni, Horvátországban van egy nyaralója és neki az elég, szóval vele nem nagyon járunk sehová, maximum belföldön, vagy Ausztriában). De anya férje azt mondja, hogy nem vagyok már kisgyerek, minek vigyenek...

Nem kéne velük egy szobában lennem, meg semmi.

Csak tényleg jó lenne elmenni néha 1-1 tengerpartra. Vagy most pl. mennek Franciaországba, utoljára 5 éve voltam ott és imádom azt az országot. Mondtam anyának, hogy én is szívesen mennék, pont a zh-k után mennek. Anya meg csak annyit mondott, hogy "tudod, hogy xy ezt nem szereti..." .


A barátommal szoktunk elmenni 3-4 havonta pár napra wellnessezni, meg nyáron ugye ha van időnk, apával megyünk valamerre, vagy lemegyek a nyaralóba. De anyával utoljára 6 éve voltunk együtt bárhol. Pedig évente 4-5 alkalommal biztosan utaznak a nevelőapámmal. És kezdtem úgy érezni, hogy nekik van igazuk, hogy már "felnőtt" vagyok és azért... Csak a barátnőimnél, ismerős családok esetében alap, hogy viszik a gyerekeket is, hiába élnek már külön akár.

2017. okt. 21. 15:36
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Menjél anyukáddal kettesben. Neked is jobb lesz, ha nincs ott a párja és csak anyukáddal lehetsz.
2017. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!