Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti viszitek magatokkal a...

Ti viszitek magatokkal a felnőtt gyerekeiteket (18-22 éves) nyaralni?

Figyelt kérdés
Tehát ha egyetemista, és még nem tartja el magát. Szoktatok együtt utazni?
2017. okt. 21. 14:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a felháborító, hogy a két felnőtt nem akar a 19 évessel menni, hanem az visszatetsző, hogy az egyik házasfél szabja meg, ki mehet nyaralni és ki nem. Egyébként az évi 2-3 wellnessből bőven kijön egy franciaországi körút, igaz, nem ötcsillagos hotelben, all inclusive ellátással.:-)
2017. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
10%

ma 17:13

Na jött egy kisokos, aki megmagyarázza a tutit.

De nem árt felfogni neked is: Ha a kérdezőt nem akarják vinni, és mindegy, hogy az anyja vagy nevelőapja, akkor a kérdező felfogja ésszel, és tudomásul veszi. Eleve nem is megy az ember oda ahol nem szívesen látják. Na okoska, forgasd ki ezt is, mert abban jó vagy, csak éppen gondolkodni nem tudsz.

2017. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
25%
Menj külön, de ugyanazzal a géppel, ugyanabba a szállodába. Ha nem a nevelőapád fizeti, akkor nem szólhat bele abba, hogy mikor hova mész nyaralni.
2017. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem számít ebben a helyzetben, hogy a kérdező gyerek-e vagy sem. Hanem az, hogy a nevelőapja ezek szerint 16 év után sem tekinti családtagnak, holott a felesége gyerekéről van szó. Igen, ez szerintem elfogadhatatlan. Ha ez ment 16 éven át, az leginkább anyukádat minősíti, akinek ezt már kb. 15 éve fel kellett volna rónia neki, és azt mondani, hogy ha a saját lánya csak "másodrangú állampolgár" lehet az új családban, akkor inkább menjen ki-ki a maga dolgára. Végső soron megértem azokat is, akik nem fogadják el más gyerekét, de azok ne kezdjenek egyedülálló szülővel:(

Amúgy, igen, természetesen van évente egy családi nyaralás, pedig én már bőven felnőtt vagyok.

2017. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%

Az az évi 3-4 wellnest tényleg megspórolhatnátok egy francia útra, csak arra kell időt szánni,hogy a repjegyen minél többet spóroljatok,az elsőbbségiről nem is beszélve.

Viszont anyukádat elég könnyű sakkban tartani,5*-os nyaralással,annyi szent és nem egy anyatigris típus.Azért anyumra haragudnék,ha nem állna ki értem,ha olyan helyre mennének,ami a szívem szottya.

2017. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%

"De nem árt felfogni neked is: Ha a kérdezőt nem akarják vinni, és mindegy, hogy az anyja vagy nevelőapja, akkor a kérdező felfogja ésszel, és tudomásul veszi. Eleve nem is megy az ember oda ahol nem szívesen látják. Na okoska, forgasd ki ezt is, mert abban jó vagy, csak éppen gondolkodni nem tudsz."


Nem kell kiforgatni semmit, mert alapból fordítva ülsz a lovon.

Tudom én, hogy te is 5 éves korodtól fogva a bányában dolgoztál és a kiflit is magadnak vetted, de itt nem a pénzről van szó.

Ha valakinek addig tart a család, hogy a 18 éves gyerekét kb. kizárja a családból, mondva, hogy ő már "felnőtt" akkor az az ember egy elég sz..r alak. Nézz tükörbe.

2017. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem.vittek, mert a mostohaanyám utált és 20 évesen szinte kidobott.

Apám meg bólogatott rá, nemhogy beverte vplna a nö képét (képletesen).


Ugyhogy ez van, kérdezö, tudom, milyen szar ha te ott csak "vagy", és az lenne a legjobb, ha elhúznál a fxba, és többet vissza se mennél.


Nos én ezt tettem, 7 éve nem beszélek a mostohámmal, de apámmal is hébe-hoba, mert valahogy "sosem ér rá".


Csak azt nem értem, miért kezd gyerekes társsal a másik, ha a gyereket gyülöli meg legszivesebben elküldené internátusba, hogy ne is lássa.

2017. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

22-es, nem az a lényeg, hanem az hogy a nevelöapa egy hányadék, aki elvileg 17 éven át nevelte a gyereket, mégis kiturná a családbol.

Felnött, takarodjon innen - hát ez undorito.


És ha esetleg egészen eddig hasonló ment (valoszinü), és a kérdezö anyja egy szót nem szolt, akkor ö i s egy mocsok.

2017. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom. Ha én összejönnék egy gyerekes nővel akkor nem lennék akkora féreg, hogy elválasztom a saját édesanyjától. Ráadásul ez a fillérb..szó viselkedés is undorító hogy "fizetem a felét" meg "a gyerek már nem fér bele".


De az anya is megér egy misét, hogy inkább a luxus 5*-os nyaralgatást meg wellness hétvégés p..na áztatást választja a tulajdon gyereke helyett. Egyáltalán minek csinál az ilyen gyereket, ha utána csak nyűgként, teherként tekint rá?


Ráadásul olyan szempontból is gáz az egész, hogy a szülő élvezi az életet, világot lát, mellette a saját, tulajdon gyerekének eszébe nem jutna megadni ezt a lehetőséget és gyakorlatilag közli vele hogy kapja be oldja meg magának.


Ilyen szülővel garantáltan megszakítanám a kapcsolatot és közölném hogy éljen együtt a párjával engem meg felejtsen el.

2017. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező mostohaapja alapból is egy igazi bunkónak tűnik, de ezt még tetézi azzal, hogy 6 számjegyű fizetés mellett is így kicsinyeskedik. Undorító az ilyen.


Én egy csomószor voltam nyaralni apámmal és az új feleségével, pedig sosem éltünk egy fedél alatt.

2017. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!