Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idősebb szülőket kérdezném,hog...

Idősebb szülőket kérdezném,hogy ti szívesen főztök a már felnőtt gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
aug. 7. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Az én anyukám 83 éves, már alig bír mozogni a lakásban, de épp most pakolt fel 3 fogasos vacsorával. Imád nekünk főzni.

Én mindig kérem, hogy inkább pihenjen, viszont azt is érzem, hogy neki ez fontos. Nekünk pedig nagyon jólesik és nagyon kényelmes. Mindenki jól jár.

aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a legnagyobb jó szívvel főzök a felnőtt lányomnak és a vejemnek, és anyukám is jó szívvel főz nekünk, amikor megyünk hozzá (ő már 80 éves).
aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
9-es, aki túl sok süteményt és pogácsát kap: add oda hajléktalanoknak vagy őket ellátó szervezeteknek. Ne dobd a kukába az ételt.
aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Arkadia (bocs, a pontos neved nincs meg, mert töröltem a prividet), nem, köszi, nem akarok ismerkedni, te félnótás. Mást is zaklat?
aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Kizárólag akkor, ha kérik. Nem akarom magamat rájuk erőltetni (papucs-távolságban élünk), de ők bármikor átjöhetnek, és akkor azt főzők, amit ők szeretnének enni.
aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Apukám rendszeresen főz nekünk, nálunk az ajándék a szeretetnyelv és ez is beletartozik.

Kb minden családi bulin ő a szakács. A múltkor én főztem, amíg apu a gyerekkel volt. Tőle tanultam mindent, de azok az arcok, amikor mondtam, hogy most nem apa főzött :D

Anyósék ha jönnek is körbe szokták udvarolni, hátha egy kis pörit tudna rittyenteni.

aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
14-es, igen, nekem is írt 2 nap egymás után. 😂
aug. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szeretne, csak nem tud, mert beteg, úgyhogy nem is kérjük soha.


Ha ebédre hív, oké, de készítse el a legegyszerűbb ételt, ami megy neki, és nem kell ott állni mellette, tökéletes.


Mi nem az evés miatt megyünk vendégségbe, hanem az miatt, aki hívott :)

aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, mi lepontozni való van ezeken a válaszokon?
aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
70%

19:

Ezt én sem értem. Megírtam, hogy szeretettel főzök.

aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!