Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a 26 éves fiad...

Mit szólnál ha a 26 éves fiad egy nála 5 évvel idősebb, elvált anyukával randizna?

Figyelt kérdés
aug. 17. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
9%

Nekem sincs problémám, tavaly óta volt már két vetélése szegény feleségemnek.

A diagnózis az csak egy pillanatnyi statisztikai keretek közé szorított (who) orvosi pecséttel ellátott álláspont.


Nem természeti törvény!

aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
6%
Azt kellene felfogni, hogy egy teleélvezéses gumi nélküli szex, meg a szülésig levő 9 hónap között van még vagy ezer HA !
aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
3%

"Én pl elég komolyan gondoltam,de ilyen esetben miért lennék köteles tűrni? Vagy más hasonló helyzetben? Vagy ha elhagyják a terhes nőt, akármi miatt, ő hiába kéri és tesz érte, hogy ne, ez esetben köteles lennék akkor egyedülálló anyaként megrohadni életem végéig? Vagy mit képzelsz? Én szerintem bőven tettem érte, mikor hónapokig eltartottam a kislány apját, tettem érte..."

Aki komolyan gondolja, hogy holtomiglan-holtodiglan, az igen, egyedül neveli fel a gyereket. Persze, hogy nem elvárható senkitől, hogy egyik pillanatról a másikra megbocsásson a másiknak, ha megcsalták, de aki komolyan veszi, hogy örök hűséget fogadott a párjának, az azért is egyedül marad, mert reméli, hogy majd később meg fog tudni bocsátani neki, és a másik is vissza akar majd térni hozzá és a gyerekhez. A holtomiglan-holtodiglan az ilyen.

aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
91%

64es, oké de a megcsaló félre nem vonatkozik a holtodiglan-holtomiglan? Mert akkor nem csalta volna meg alapból a társát.

Vicces ez a kettős mérce.

aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
10%

"28as tehát ha téged megcsal a férjed/feleséged, akár 25 évesen akkor életed végéig egyedül fogsz élni és zárdába vonulsz hiszen hűséget fogadtál bármi áron?"

A zárdába vonulást nem kell idekeverni, az egész másról szól.

Az, hogy 25 - vagy akárhány - évesen megcsal, még nem jelentené azt, hogy semmis az esküm, hogy hűséges leszek hozzá életünk végéig. Azt az esküt én akkor is letettem, és nem arról szólt az eskü, hogy "csak akkor leszek hozzá hűséges életem végéig, ha nem csal meg", úgyhogy bármit tett is ő később, az engem nem mentene fel az esküm alól. Viszont ha így kitartanék mellette, az is lehet, hogy pár év múlva visszajönne, és nem kéne életem végéig egyedül élnem, ha meg tudnék bocsátani neki. Lehet, hogy amikor ő már visszajönne, még nem tudnék megbocsátani neki, de az is lehet, hogy később már igen. Nem tudhatnám előre. Mindenesetre biztosan nem dönteném el előre, hogy márpedig soha nem fogok megbocsátani neki, hanem próbálkoznék (ha életem végén az derülne is ki, hogy nem jött össze...).

Tulajdonképpen ugyanazt mondom, mint ti, hogy attól, hogy valaki elvált, még bizalmat lehet neki szavazni újra - csak én azt mondom, hogy ennek a bizalomnak csak az eredeti kapcsolatban lehet helye, ti meg azt, hogy egy következő kapcsolatban. De ha egy következőben elképzelhetőnek tartjátok, akkor ugyanabban miért nem? (Vagy igen?)

aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
5%

"Az ilyen férfi, minek csinál fel bárkit, ha képtelen normális kapcsolatban élni aztán? Tiszteletlen és gerinctelen."

Az ilyen férfivel miért fekszik le a nő? Az is tiszteletlen és gerinctelen - saját magával szemben és az esetleg összehozott gyerekkel szemben is.


"Amúgy manapság vannak normálisan működő mozaikcsaládok. Jobb, mint a ..."

Igen, ezek ilyen "ha ló nincs, jó a szamár is" típusú családok. De nem ilyenekre kéne törekedni.


"kényszeresen együtt maradó család, ahol undorító módon viselkednek és utálják egymást"

Nem csak ez az alternatíva létezik.

aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
5%

"ha tudni lehetne előre az ilyeneket, akkor nem kapna esélyt egy ilyen sem, aki csak megcsinálni tudja a gyereket, aztán nem bír ki kb 2 hónapot szex nélkül"

Ha alaposan megismeri a pár egymást, mielőtt ágyba ugrik, akkor az ilyenek eleve ki vannak zárva, mert az alapos ismerkedés eleve jóval több, mint 2 hónapig tart.

aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
7%

"aki nem akar babát, húzzon gumit"

Nincs 100%-os védekezési módszer, tehát aki nem akar babát, az ne szexeljen és kész.

aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
85%

64es, oké de a megcsaló félre nem vonatkozik a holtodiglan-holtomiglan? Mert akkor nem csalta volna meg alapból a társát.


És erre a felvetésre mi a válaszod? :-D

aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
0%

"a megcsaló félre nem vonatkozik a holtodiglan-holtomiglan? Mert akkor nem csalta volna meg alapból a társát."

De igen, rá is vonatkozik. Nincs kettős mérce. De mindenki csak a saját lelkiismeretéért felelős, egy másik ember helyett nem hozhat döntéseket.

aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!