Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszek anyámnak?

Miért nem tetszek anyámnak?

Figyelt kérdés

Anyukám egyfolytában azon van, hogy fogyókúrázzak, meg hogy mennyire kövér vagyok egyfolytában aztakarja hogy lefogyjak 55kg ra. 17 éves vagyok 70 kg 166 cm.

Teljesen megvagyok magammal elégedve de így hogy folyamatosan csesztet hogy ő ‘’60kg volt terhesen a testvéremmel’’ én nem tehetek erről jó neki de én ezzel mit csináljak? Vannak barátaim van párom. Sokan csinosnak tartanak es nem mondanám magam nagyon kövérnek nem szsretnék ilyen csont vékony lenni. Mit csináljak vele??


aug. 6. 02:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Szimplán neki kéne diétásabban főznie


Diétásból is bőven lehet ám kalóriatöbblet...

aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21-es: és gondolod, hogy a kérdezö CSAK AZT eszi, amit otthon kap? Az anyja NINCS elhízva, csak a kérdezö garantáltan mást is eszik!

Ennyire nem lehetsz korlátolt, egy 17 éves, mindenkinél okosabb lányról van szó, nem egy óvodásról!

aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem menj el a körzetihez, és kérd az ő tanácsát. Csináltass labort, hogy minden rendben van-e a cukroddal, a pajzsmirigyeddel, stb. és ha igen, akkor örülj, és nézz utána, hogy szükség van-e mozgásra.


Csak azért, hogy az anyukádnak megfelelj, nem érdemes küzdeni, de az egészség az igenis fontos, ezzel magadnak tartozol, és az is fontos, hogy hosszútávon is jól érezd magad.


Szerintem egészséges testtömeggel is jól fogod érezni magad.

Mondom, nem azért, hogy anyukád, vagy más mit gondol rólad, hanem azért, hogy egészséges legyél, és ezzel magadnak tartozol. Az egészséget megőrízni sokkal könnyebb, mint az elveszett egészséget visszaszerezni.

De ha rám hallgatsz, ez csak egy tanács, úgy élsz, ahogy akarsz, de annak a következményeit neked kell viselned elsősorban, másoknak max. elviselnie kell, ha nem annyira jó.

aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!