Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha soha, semmiben...

Mit tehetek, ha soha, semmiben nem voltam még elég jó az anyámnak? 24/N

Figyelt kérdés

jún. 23. 00:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
24 éves létedre azon izgulsz édesanyádnak miért nem vagy elég jó... Állj elé, mint egy felnőtt ember, kérdezd meg tőle, hogy ez miért van. Ha nem tud racionális választ adni, onnan nincs miről beszélni tovább. Amennyiben tud, akkor próbálj változtatni, amennyiben az az életcélod, hogy anyádnak megfelelj.
jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Vannak olyan szülők, akiknek nem lehet megfelelni.


A kérdésedre a válasz az, hogy arra kell magadtól rájönnöd, hogy (már) nem kell megfelelned neki.

jún. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Felelj meg magadnak!
jún. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problemaid :D 24 evesen szerintem mar több dolog van ami ennél problémásabb.
jún. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Ne magadban keresd a hibát, ez a saját kudarca.
jún. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

24 éves vagy, szóval nyilván nem otthon élsz, tehát nem kell kapcsolatot tartani vele.


Én sem tartom a családommal, pont ezen okból.

Elköltöztem jóóóóóóó messzire, ők meg csinálnak, amit akarnak.

jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Állj elé, mint egy felnőtt ember, kérdezd meg tőle, hogy ez miért van."


Tereli a témát, nem ad egyenes választ. A testvéreimmel más, őket szereti.

jún. 23. 08:51
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne próbálj megfelelni neki. Te is érzed, hogy nem szeret (eléggé). Felelj meg magadnak. És: nyugodtan mondd meg neki, hogy ő sem felel meg neked, nem elég jó anya .
jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, 24 éves, felnőtt nő vagy, tudsz magadnak pszichológust keresni és ha elég lelkierőt gyűjtöttél és elég stabil az anyagi háttered, rácsukod anyádra az ajtót, a pap meg majd kinyítja-ezt nem tudom ki írta gyakorin, de megtetszett a duma-.
jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!