Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tud támogatni...

Miért nem tud támogatni semmiben anyám?

Figyelt kérdés
Pl múlt évben egészségügyi dolgok miatt ott kellett hagynom a sulit.(èrettségi)Idén szeptembertől újra akartam kezdeni,és erre az volt a válasz hogy minek kezdeném ha elsőre se sikerült(akkor még 2 hónapot SE jártam)Vagy nem is szól de látom hogy nem tetszik neki.Természetesen elmentem beiratkozni és fel is vettek.Aztán külföld..Mi csak ketten vagyunk egymásnak,de én ebben az országba nem vagyok hajlandó családot alapítani.Ezért majd ki akarok menni (még átgondolom hova)és erre is a válasz " minek mennél ott sincs szalonnából a kerítés"persze hogy nincs és nagyon jól tudom.De itt nem akarok élni,amint adott egy lehetőség húzok el.Jó persze azt is tudom hogy nem találkozhatnánk annyiszor mint eleve,de ki kell innen szabadulnom
2023. jún. 1. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudhatom, de ha tippelnem kellene azt mondanám talán nem akar egyedül maradni. Ami érthető, de nyilván nem várhatja el, hogy az egész életedet dobd miatta. Szerintem jobban ki kellene állnod magadért és nem anyudra hallgatni állandóan. Ha szeretnél valamit kezdeni az életeddel akkor próbáld elengedni a füled mellett a beszólogatásait. Mindig lesznek olyan emberek az életben akik azt szeretnék hogy ne vidd semmire. De én a helyedben éppen azért is megmutatnám hogy : tessék, nem volt igazad.
2023. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Magához akar láncolni.
2023. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott hagytad a sulit, kidobott otthonról?
2023. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj! Nem értem ezeket a lehúzó anyákat .

Én alig várom hogy a gyerekeim eltakarodjanak külföldre vagy bárhová ahol szépen meg tudnak maguk élni nélkülem is.

Agyon dicsérem őket csak menjenek.

Egy normális anya szeretné boldognak látni a gyerekét és nem maga mellett senyvedtetni a saját örömére.

Menekülj.

2023. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es Akkorát nevettem : )) Köszike
2023. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tudok ajánlani: Soha ne másokkal foglalkozz. Ne érdekeljen, hogy ő mit gondol, mond. Neki volt lehetősége egy életre. Úgy éli, ahogy. Neked pedig most van lehetőséged egy életre. Ha nem úgy éled, ahogy akarod, akkor nagy eséllyel meg fogod bánni. Esetleg a végén te is pont így akarod majd a gyereked magadhoz láncolni.

Nekem ezerszer jobb a kapcsolatom anyámmal, amióta messze élünk egymástól.

Képezd magad, tanulj nyelveket. Minél többet tudsz, annál több vagy. Nekem sem támogatta senki a nyelvtanulási terveimet, de nem érdekelt. Enélkül is eljutottam 12 nyelvig egyedül.

2023. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Kèrdező, sajnos nem csak Madzsarisztánból, anyukádtól is érdemes lenne megszabadulni, ha csak egy mód is van rá. Esetleg a sulidban nincs valami mentálhigiénés szakember, pl iskolapszochológus?
2023. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!