Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell minden alkalommal,...

Miért kell minden alkalommal, amikor szőrtelenítem a karomat sápítoznia anyámnak?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem is azzal van a baja, hogy szőrtelenítek, 12 évesen kezdtem, még tíz évvel ezelőtt lábon. Kifejezetten csak akkor pampog, amikor látja, hogy a karomat szőrtelenítettem.

Minden alkalommal nyomja a szokásos hisztijét, hogy hát látja, hogy már megint leborotváltam, nem kellett volna, hát jó sokszor megvágtam magam. A poén az egészben, hogy egy darab vágás nincs rajtam, viszont nagyon világos a bőröm, ha leszedem a szőrt, akkor tökre feltűnően látszanak a rózsaszínes régi hegek az kb összes életem során elkapart rovarcsípés után +-1-2 pattanás, ami 1-2 napig van szőrtelenítés után. Tökre nincs vágás alakja, ha megvágja valaki magát borotvával az eléggé nem úgy néz ki, mint egy már be gyógyult, valaha elvakart seb.

Ezt mondtam anyámnak is, de nem fogja fel, csak nyomja a hülyeségét minden kicseszett alkalommal már hónapok óta. Komolyan, elegem van, elmondtam neki szépen, csúnyán, volt, hogy faképnél hagytam, amikor elkezdte ezt a fszságot nyomni, de semmi nem hat.

Miért jó neki az, hogy minden alkalommal sápítozik, amikor láthatóan frissen borotváltam a karom? Vagy annyira hülye lenne, hogy egy régi, kicsi folt szerű henger néz friss vágásnak?


jún. 11. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szard le. Te tested, semmi beleszólása. Vagy kapd fel te is valami hasonló szokását a testével kapcsolatban és bszogasd te is xd egye a levesét
jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Erre tényleg csak az a megoldás, hogy leülsz beszélni vele higgadtan. Ha ez sem megy, akkor csak simán ignoráld, nézd levegőnek. Illetve ha elköltözöl akkor megszűnik a probléma
jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%

#1

Azért a te tested és a szülőnek semmi köze hozzá nem minden esetben van így pl tetoválás vagy piercingnél

jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Másban is ilyen control freak?
jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
4: de így van, ezekben az esetekben is. Szép is lenne, ha felnőtt emberek nem tehetnének magukkal azt amit akarnak mert anyucinak van egy heppje és nem engedi 😂 és igen, ha 16 éves lenne a kérdező, akkor is ott szőrtelenit, ahol ő akar. Az ő teste, az ő döntése, nem egy kutya akinek a feje fölött mindent eldöntenek...
jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Ne borotváld, inkább gyantázd, az tovább tart, sőt ritkítja is. Nekem a lábamon teljesen eltűnt a szőr a gyantázástól. Van elektromos borotva is, az is nagyon jó, tövestől kiszedi, úgy, mint a gyanta, és könnyebb használni. Nekem bevált.
jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Irdatlan Infláció ***** válasza:
91%
Ignoráld teljesen. Érezze azt hogy a levegőbe kiabál mint valami őrült a Blahán :D Ha eddig nem tudtad megbeszélni vele, most se fog megváltozni egy csapásra.
jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Jaaaj lányom már megint leborotváltad a karod??? siiiiip
jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
45F 😀😀😀
jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Anyad egy narcisztikus, azok kepzelik azt, hogy a gyerekuk a sajat maguk kiterjesztese es mint ilyennel, rendelkezhetnek vele elete vegeig.

Kerdezo, teljesen felesleges elmondani neki, balhe igy is, ugy is lesz. Ignorald, ne vedd magadra! Az ilyenek azert nem valtoznak, mert nem tudnak: keptelenek ra.

jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!