Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell minden alkalommal,...

Miért kell minden alkalommal, amikor szőrtelenítem a karomat sápítoznia anyámnak?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem is azzal van a baja, hogy szőrtelenítek, 12 évesen kezdtem, még tíz évvel ezelőtt lábon. Kifejezetten csak akkor pampog, amikor látja, hogy a karomat szőrtelenítettem.

Minden alkalommal nyomja a szokásos hisztijét, hogy hát látja, hogy már megint leborotváltam, nem kellett volna, hát jó sokszor megvágtam magam. A poén az egészben, hogy egy darab vágás nincs rajtam, viszont nagyon világos a bőröm, ha leszedem a szőrt, akkor tökre feltűnően látszanak a rózsaszínes régi hegek az kb összes életem során elkapart rovarcsípés után +-1-2 pattanás, ami 1-2 napig van szőrtelenítés után. Tökre nincs vágás alakja, ha megvágja valaki magát borotvával az eléggé nem úgy néz ki, mint egy már be gyógyult, valaha elvakart seb.

Ezt mondtam anyámnak is, de nem fogja fel, csak nyomja a hülyeségét minden kicseszett alkalommal már hónapok óta. Komolyan, elegem van, elmondtam neki szépen, csúnyán, volt, hogy faképnél hagytam, amikor elkezdte ezt a fszságot nyomni, de semmi nem hat.

Miért jó neki az, hogy minden alkalommal sápítozik, amikor láthatóan frissen borotváltam a karom? Vagy annyira hülye lenne, hogy egy régi, kicsi folt szerű henger néz friss vágásnak?


jún. 11. 12:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%

Hát egyszer randiztam egy csupaszkarú csajjal, de olyan borostás volt az alkarját, hogy többet inkább nem randiztunk.

Sokkal szexibb a menyasszonyom szösziszőrös karja....

aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

11-s.


Én is a szüleimmel élek,sőt a korosztályomból a közvetlen környezetemből még sokan mások is,.


Pedig 50 felé haladunk vagy már e-főlött is vagyunk.


Nem találtatott meg a párunk,és akkor minek függetlenítettük volna magunkat,.


Én is éltem már fél évet külön,de egyedül nagyon rossz mikor nincs kihez szólni és inkább hazajöttem.


És akkor mi van?


Attól még ugyanannyit érünk mint bármelyik másik ember.

aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!