Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell minden alkalommal,...

Miért kell minden alkalommal, amikor szőrtelenítem a karomat sápítoznia anyámnak?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem is azzal van a baja, hogy szőrtelenítek, 12 évesen kezdtem, még tíz évvel ezelőtt lábon. Kifejezetten csak akkor pampog, amikor látja, hogy a karomat szőrtelenítettem.

Minden alkalommal nyomja a szokásos hisztijét, hogy hát látja, hogy már megint leborotváltam, nem kellett volna, hát jó sokszor megvágtam magam. A poén az egészben, hogy egy darab vágás nincs rajtam, viszont nagyon világos a bőröm, ha leszedem a szőrt, akkor tökre feltűnően látszanak a rózsaszínes régi hegek az kb összes életem során elkapart rovarcsípés után +-1-2 pattanás, ami 1-2 napig van szőrtelenítés után. Tökre nincs vágás alakja, ha megvágja valaki magát borotvával az eléggé nem úgy néz ki, mint egy már be gyógyult, valaha elvakart seb.

Ezt mondtam anyámnak is, de nem fogja fel, csak nyomja a hülyeségét minden kicseszett alkalommal már hónapok óta. Komolyan, elegem van, elmondtam neki szépen, csúnyán, volt, hogy faképnél hagytam, amikor elkezdte ezt a fszságot nyomni, de semmi nem hat.

Miért jó neki az, hogy minden alkalommal sápítozik, amikor láthatóan frissen borotváltam a karom? Vagy annyira hülye lenne, hogy egy régi, kicsi folt szerű henger néz friss vágásnak?


jún. 11. 12:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%

#5

Ja hogy ez felnőtt? Nem tudtam, felnőtt ember nem él az anyjával

jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Ok boomer. Akkor fizess nekem havi 100 ezret albira, meg rezsire. De ha adnál még néha kajára mellé az sem ártana.
jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha pöttyös lesz napokig, az nem jó, válts módszert.

Egyébként nincs hozzá köze.

jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%
Azért sápítozik mert, ha nem lesz módod szörteleníteni akkor hasonlítani fogsz egy szőrős kis majomra. Ettől akar megóvni a mamma:)
jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
22 évesen nem tudtál függetlenedni?
jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

#12

Nem fizetek neked 100 ezret hanem fogod magad és eltakarodsz dolgozni mint minden normális ember és abból fizetes a lakhatásod mint mindenki más xd

jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Lool kis szardarab
jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#14 dehogyis.

Vagy 15 éve szőrtelenítem, már alig van. Van, hogy csak 2 hónap múlva látszik valami.

jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
24%

Miért is kell szőrteleníteni a kart.


Ilyenért egy férfi sem fog pampogni.


A nemi tájék,lábak,és a hónalj amiért megszokták szólni a másikat és persze jogosan.

aug. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert 50 vagy Béla! 😁
aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!