Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önző vagyok? Anyámnal rákot...

Önző vagyok? Anyámnal rákot diagnosztizáltak, most fog kezdődni a 8 kemobol az első. Közben nekem jött egy lehetőség, az életem végre sínen van, a párommal tudnék összeköltözni, a szomszéd faluba.

Figyelt kérdés

Nem szeretném a lehetőséget elhalasztani,ha már évek után végre itt van.


Viszont felmerül a kérdés, önző vagyok, hogy kemos kezelések után nem vagyok itt? Miért lenne jó, ha végig nézném az esetleges szendvést, és én is tönkremennék?

Lelki támogatást nem csak egy helyen történő lakással tud az ember nyújtani.

Egyébként is dolgozok, kb. így sem lennék itthon.

Nyilván amennyit tudnék, hazajárnék.



júl. 25. 12:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
A kezelés utáni 1-2 napban szüksége lesz édesanyádnak a segítségre. A tiédre vagy máséra. Egyébként nem kell otthon laknod, de az szerencsés, ha könnyen elérhető vagy. Egyébként csak te lennél segítségére?
júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem régiben csináltuk végig anyuval utána a nejemmel.

Nagyon függ attól, hogy milyen kemót kap. Anyu simán kezelte. A nejemet hazafelé már hozni kellett, másnap felügyeletet igényelt (a WC-re is segíteni kellett kimenni).

Szerintem a szomszéd falu nem olyan távolság, hogy szükség esetén ne tudnál segíteni.

júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Nem,nagymama is van.

Mellékhatásokrol semmit se mondanak, mindnekinek más, csak ennyit.

júl. 25. 13:00
 4/44 A kérdező kommentje:
2-es mellrák elleni kemo
júl. 25. 13:01
 5/44 anonim ***** válasza:
87%
Szomszéd faluba mész nem az ország másik felébe. Amúgy odabútorozhatsz, max később mész át lakni. A helyed gondolom megvár, nem fog a faszid szeretőt hazavinni, mert te nem vagy ott...
júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy önző, de azért segíteni járj haza, az nem a nagymama dolga, akinek gondolom így is épp elég nehéz ez a helyzet. Gondolom a szomszéd falu nem jelent olyan nagy távot.
júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%

Édesanyád rákos, kemot fog kapni, és még nem is lehet tudni hogy fog reagálni. Te viszont elégedett vagy, mert végre sínen van az életed. Igen. Ez önzőség.


A szomszéd faluból szerencsére tudsz segíteni. Már ha akarsz, mert nekem ennek a kérdésnek a kiirasa is furcsa, hogy egyáltalán az önzőség jut eszedbe erről az egészrol, és nem is az, hogy édesanyád mielőbb felépuljon.

júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#7

De, örülnék ha felépülne, de úgy gondolom, az embernek saját magát nem szabad fealdnia, mert abból senki sem profitál

júl. 25. 14:28
 9/44 anonim válasza:
34%
Önző vagy, ennyi.
júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
63%
Nem te vagy az onzo. Hanem azok, akik teged allitanak be annak. Na ilyennek a kozelebe sem mennek. Ugye vagjak, miert? ;-)
júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!