Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önző vagyok? Anyámnal rákot...

Önző vagyok? Anyámnal rákot diagnosztizáltak, most fog kezdődni a 8 kemobol az első. Közben nekem jött egy lehetőség, az életem végre sínen van, a párommal tudnék összeköltözni, a szomszéd faluba.

Figyelt kérdés

Nem szeretném a lehetőséget elhalasztani,ha már évek után végre itt van.


Viszont felmerül a kérdés, önző vagyok, hogy kemos kezelések után nem vagyok itt? Miért lenne jó, ha végig nézném az esetleges szendvést, és én is tönkremennék?

Lelki támogatást nem csak egy helyen történő lakással tud az ember nyújtani.

Egyébként is dolgozok, kb. így sem lennék itthon.

Nyilván amennyit tudnék, hazajárnék.



júl. 25. 12:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én ezt az elköltözést ennek fényeben hanyagolnám 1-2 hónapig, nem tudom, te mit szólnál hozzá ha a saját gyereked lelépne,amikor cefet beteg vagy és addig együtt laktatok. Nem épp a legjobb az időzítés.
júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
74%

Az miért feladás, ha csak a kemó után költözöl át? Vagy a kemó alatt itt is ott is laksz?

Eddig anyukáddal és a nagymamáddal laktál, hány éves vagy, ők nem segítettek téged?

júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
74%
De készítsd fel lelkileg hogy el fogsz menni a párodhoz, ezt el kell fogadnia.
júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
30%

Tudjátok, hogy mi az a dolog, ami folyamatosan elmegy az ember mellett, különböző formában, de csak nagyon kevesen veszik észre?

A lehetőség.

Nem vagy önző. Ha most tudsz költözni, saját jövőt építeni, akkor most. Sajnos a válaszolók, akik eddig írtak neked, nárcisztikus mártírok.

Nem lehet ùgy élni, hogy mi van ha rosszul lesz, ha ez lesz, ha az lesz. Nem is lehet tudni hogyan fog reagálni.

Te gondolom 20-25 körüli vagy, anyukád 40-50 között, nagymama 60 felé lehet, bár ez kimaradt.

Szomszéd falu nem egy nagy táv, amúgy is dolgozol, éled a fiatalok életét, az estéken kívül sokat otthon sem vagy.

Nem lehet elvárni, hogy ne építsd a jövődet egy "mi van ha miatt".

júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

#11 ez már hónapokkal a diagnózis kiderülese előtt fix volt.


#12 21

júl. 25. 14:53
 16/44 anonim ***** válasza:
17%
az elmúlt 3 évben akkor velük laktál ha jól értem? dolgoztál, vagy tanultál? támogattak?
júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

#16

Dolgozok, sajnos örökölt lakáshitelünk van, mellette levelezőre egyetemre is járok.

júl. 25. 14:56
 18/44 anonim ***** válasza:
68%

Akkor más a szitu, tud róla, megbeszéltétek, 21 évesen jogod van elmenni.


14: te meg szánalmas vagy, amiért vadidegen embereket nárcisztikus vámpírnak nevezel... képzeld én mindenféle lehetőséget megragadtam az életben. Pl; nekem muszáj volt anyámtól 160 km-re menjek, mert ott nem volt munka es oktatás sem. Se ő, se az apám nem làtogatna meg itt engem magától, max. Ha én kértem tőlük valamiben segítséget. Mindig én kell hazamenjek, mert én vagyok a "fiatalabb". Egyre kevesebbet megyek, így sem jönnének ők soha. Hát mártírkodik a halál ha ennyire lesz*rnak :D

júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
70%
Hülye autocorrect, mártírt akartam írni, nem vámpírt! XD
júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
62%
Várnék amíg vége a kemónak, utána koltoznék
júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!