Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszek anyámnak?

Miért nem tetszek anyámnak?

Figyelt kérdés

Anyukám egyfolytában azon van, hogy fogyókúrázzak, meg hogy mennyire kövér vagyok egyfolytában aztakarja hogy lefogyjak 55kg ra. 17 éves vagyok 70 kg 166 cm.

Teljesen megvagyok magammal elégedve de így hogy folyamatosan csesztet hogy ő ‘’60kg volt terhesen a testvéremmel’’ én nem tehetek erről jó neki de én ezzel mit csináljak? Vannak barátaim van párom. Sokan csinosnak tartanak es nem mondanám magam nagyon kövérnek nem szsretnék ilyen csont vékony lenni. Mit csináljak vele??


aug. 6. 02:17
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
17/l
aug. 6. 02:20
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Ha te így érzed jól magad, a párod így szeret és nem befolyásol semmiben a súlyod, hagyd figyelmen kívül.

Nem értem az ilyen anyákat akik kritizálják a saját gyereküket.

Mindenkin máshogy oszlik el különben a súly, úgyhogy nem mérvadó.

En 168/54 vagyok a 86-ról, de nem anyám miatt, hanem magam miatt fogytam, mert nekem ez tetszik. Mindig az a fontos, hogy onmagaddal légy megelégedve!!

aug. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Költözz el, amint tudsz. Csomó szülő teljesen idióta lesz az évek során.


Rád akarja kivetíteni valamilyen defektjét, lehet pont ő dagadt.


Ha nem érti meg szépen, hogy ne csesztessen, akkor legyél vele paraszt. Vagy csak tiporj a lelkébe nyugodtan, pl. látom, az a célod, hogy minél hamarabb megszakítsuk a kapcsolatot...

aug. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Igazából semmi köze hozzá, ha neked nincs bajod a testeddel, akkor neki se legyen. Nem kell mindenkinek csontrakétának lennie. Azt még megérteném, ha egy szülő a súlyosan elhízott gyerekét szeretné egészségesebb útra terelni, de annak is vannak jobb mondjai, mint az itt leírtak. Bocsánat a kifejezésért, de anyád egy kretén.
aug. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
4, vagy csak tudja, milyen, amikor nem figyelsz és nem állítod meg időben a hízást.
aug. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
29%
A lényeg, hogy te hogyan érzed jól magad, a többivel meg ne foglalkozz, mindig lesz olyan akinek nem lesz jó.
aug. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Ja jól érzi magát közben meg elhízik és majd elviszi egy szívroham
aug. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

[link]

56kg az ajánlott átlagod. túlsúlyos vagy.

aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

6, én pl pont úgy szedtem magamra harminc kilót, hogy á, a többivel ne foglalkozz... Ha az első ötnél bárki merte volna azt mondani, hogy hű, híztál? Már ott észbe kapok...

Értem én, hogy ne sértsük meg, semmi köze hozzá senkinek, ő így érzi jól magát... csak ezzel jól átverünk mindenkit.

aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Azért ha valakin 17 évesen van 15 kg túlsúly, akkor jogos, ha a szülö figyelmezteti.

Ehhez a magassághoz ilyen fiatalon igen sok ennyi fölösleg, az nem érv, hogy "jól érzi magát", a legtöbb kifejezetten kövér ember is ezt mondogatja!

Az, hogy a kérdezö "nem mondaná magát nagyon kövérnek", csak kimagyarázkodás, emellett azzal, hogy benne van a "nagyon" szó, egyértelmüen mutatja, hogy kövérnek tartja magát, csak még "nem annyira"


Az anyjában van felelöségtudat, nem akarja, hogy a gyereke 30 évesen 100 kg legyen, márpedig a kérdez egyenesen erre tart.


Érdekes módon ha a kérdezö úgy írta volna ki a kérdést, hogy el van hízva, a válaszolók jó része azzal jönne, hogy a szülök miért nem szóltak neki!

aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!