Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak nekem volna kellemetlen?

Ez csak nekem volna kellemetlen?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném, hogy 26 vagyok és most itthon élek. Volt már barátnőm, de most nincs. Viszont, ha úgy alakulna, hogy valakivel randizgatnék és felhívna magához, hogy aludjak nála, az úgy érzem, hogy kellemetlen volna nekem, ha még nincs kimondva, hogy járunk. Itthon ezt nem tudom hogyan tálalhatnám. Be még ugye nem mutattam, az sem biztos, hogy tényleg lesz belőle kapcsolat, de szexelni azért felmegyek és nem jövök haza. Lehet, hogy ez csak nekem kellemetlen és az is lehet, hogy sokáig nem lesz senkim, most csak eszembe jutott, hogy erre mit lehet mondani, vagy mi volna a megoldás?

aug. 4. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
0%
26 évesen még otthon élsz? 🤣 Na ez a kínos nem az h hova mész és mit csinálsz 🤣 Mama pici fia vagy még. Ne mászkálj messzire h a homokozóra még rálásson anyukád az ablakból.
aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Miért kell bántani csórit? Annyira szívtelenek vagytok de tényleg. Szerintem van egy saját felfogása, neki így jó. Akkor miért kell leszólni csak mert nem ugrott fejest az első hölgyikébe kapcsolat nélkül? Komolyan annyi agyat növesztett perverz ember van itt a gyakorin akik nem tudják máshol kiélni a fantáziájukat meg a feszültségüket.. itt nem mindegyik válaszolóra értem de némelyik túlzás.
aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már minden tiszta! :)
aug. 5. 12:54
 24/27 anonim válasza:
0%
Pátyolgasd csak a kis szívét 🤣 Reggelente meg siet haza mert az anyukája már megmelegítette a kakaóját és nem akarja h kihűljön. A retardált fejével még azt se tudja eldönteni mikor menjen pisilni.
aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Úgy úgy, minden stimmel! Annyi a kivétel, hogy nem kakaót iszom, hanem müzlit!
aug. 5. 15:22
 26/27 anonim válasza:
Na látod
aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 sandrisbp válasza:
Nincsenek haverjaid? Nem mondhatod azt otthon hogy a Pistinél vagy a Lacinál buli lesz, és ha sokáig nem lesz vége, lehet, hogy végül ott is alszol? Vagy otthon akkor is a szüzességed elvesztésére gondolnának?
aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!