Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak nekem volna kellemetlen?

Ez csak nekem volna kellemetlen?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném, hogy 26 vagyok és most itthon élek. Volt már barátnőm, de most nincs. Viszont, ha úgy alakulna, hogy valakivel randizgatnék és felhívna magához, hogy aludjak nála, az úgy érzem, hogy kellemetlen volna nekem, ha még nincs kimondva, hogy járunk. Itthon ezt nem tudom hogyan tálalhatnám. Be még ugye nem mutattam, az sem biztos, hogy tényleg lesz belőle kapcsolat, de szexelni azért felmegyek és nem jövök haza. Lehet, hogy ez csak nekem kellemetlen és az is lehet, hogy sokáig nem lesz senkim, most csak eszembe jutott, hogy erre mit lehet mondani, vagy mi volna a megoldás?

aug. 4. 16:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy a rokonaid nagyon kíváncsiak lennének a magánéleted legsötétebb titkairra...ha rákérdeznek, hogy van-e barátnőd, mond azt hogy ismerkedsz, de még csak az elején vagytok. Az szexet is jelenthet, meg nem is.
aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván. De ha valakinél maradok éjszakára, az már egyértelmű, hogy valószínűleg szex is van.
aug. 4. 16:44
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Legyél felnőtt és költözz el.
aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire szorongsz ettől, akkor szexelj vele délután.
aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem szorongok, mivel nem is aktuális, csak elméleti szinten érdekel, hogy mások, akik ebben a helyzetben voltak, mit csináltak.
aug. 4. 18:05
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Anyu, apu, ne várjatok este, reggel jövök haza.
aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Fel kellene nőni. Az, hogy a szüleiddel laksz, nem azonos azzal, hogy minden lépésedről be kell számolni. Elég ilyen esetben azt mondani, hogy "sziasztok, elmegyek, holnap jövök". Ha ezt a szülő nem érti meg, keresztkérdéseket tesz fel, akkor tisztázni kell a játékszabályokat. Ha a szülő vaskalapos, konzervatív, akkor nincs más választás, mint a költözés, de semmi esetre nem az a jó döntés, hogy azon görcsölj, hogyan sunnyogj a szüleid előtt.

(egy szülő)

aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Basszus, 26 éves vagy...

Én ilyen koromban ismertem meg a feleségemet.

Elmentem hozzá, otthon mondtam, hogy elmentem, majd jövök

Ennyi

Ne legyél ennyire beszari könyörgöm

aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az, és ők sem szólnának bele meg nem elleneznék. Ne értsétek félre!

Csak nekem volna kicsit kellemetlen, hogy akkor egyértelműen tudják, hogy hova megyek és miért. De majd akkor elintézem annyival, hogy majd jövök, ha erre kerülne a sor és így adná a helyzet. :)

aug. 4. 19:20
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

De mi ezen a kellemetlen?

A szex az élet része.

Gondolod anyádék nem tudják, hogy szexelsz?

aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!