Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan érzem magam kellemetle...

Jogosan érzem magam kellemetlenül amiért segítenek?

Figyelt kérdés
230-at keresek kb, néha kapok 20 ezret mint segélyt, hogy mire nem fontos. Sokba van a lakbér stb stb, mikor még költöztem nem voltak ekkora árak. Dolgozok és képzésre járok. Apám ha főzz kapok belőle, meg fizeti a telefonszámlát, néha kapok anyámtól is. Ezt addig amíg lábra nem állok, viszont ha egyszer elérem hogy sok pénzem legyen és gazdag legyek, mert ugye ez a cél, akkor majd osztok szét belőle a családom között. Próbálok több bevételi forrást megteremteni. 23f
2023. szept. 4. 23:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Segítésg nélkül valószínűleg rágnám a küszöböt.
2023. szept. 4. 23:21
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ne érezd magad kellemetlenül, úgyse marad így. Ha nekik van, neked meg kell, családban marad. Ez egy normális család. Fiatal vagy még ahhoz, hogy masszív önálló egzisztenciád legyen.
2023. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Ne érezd magad kellemetlenül, sokan vannak akiknek nem jut mindennap az asztalra étel.
2023. szept. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül hidd el.
2023. szept. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

" viszont ha egyszer elérem hogy sok pénzem legyen és gazdag legyek, mert ugye ez a cél, akkor majd osztok szét belőle a családom között. Próbálok több bevételi forrást megteremteni." - ezzel azért csak óvatosan. Mármint az osztogatással.

Nincs ezzel semmi baj, ha nektek megfelel, senkinek nincs köze hozzá!

2023. szept. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5.Ha milliókat keresek nem nagy ügy pár száz ezret adni, persze ha megélik ezt.
2023. szept. 5. 05:09
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Ennyiből nem lehet megélni. Én is adnék gyerekemnek.
2023. szept. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7.Azért költöztem külön mert értelmetlennek láttam az életem és nem akartam mamahoteles lenni. Párkapcsolatra nem vágyok szóval így próbálok boldogulni.
2023. szept. 5. 05:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg valljuk be párkapcsolatban is fontos a pénz.
2023. szept. 5. 05:13
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
havi 230 ezerből nehezen lesznek havi milliók, hacsak nem orvosira jársz és szív vagy agysebésznek készülsz, esetleg pilótának
2023. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!