Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régen miért az anyát sajnálták...

Régen miért az anyát sajnálták, ha egy gyerek problémás volt, mondván, gondot okoz az anyjának?

Figyelt kérdés

A gyereknek is lehettek érzései, problémái, amiben teljesen el volt veszve és nem látta a kiutat, de szegény anyukának ő csak gondot okoz ezzel, mert sír, nem tud viselkedni, nem barátságos, stb. Szégyent hoz szegény szüleire.


Igen, nincs még gyerekem, és igen, van pár sebem.


Csak egy saját példát hozok: óvodás kislány voltam, és mindenféle férfirokonok JÁTÉKBÓL (ezt azért írom, hogy félre ne értsétek, abúzus nem volt), tényleg csak játékból mindig rácsaptak a fenekemre.

De én már ezt sem szerettem. Hangosan veszekedtem, és mivel akkor tanultam ezt a szót, rákiabáltam a rokonra, hogy legyél tapintatos! Ezen akkora röhögés lett, hogy rögtön utána még 3x rácsapott a fenekemre, hogy ez itt a tapintat, hisz éppen megtapint engem!


Stb, mindegy is.


aug. 3. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Te nem voltál problémás. Ennyi alapján legalábbis biztos, hogy nem.

És nem, régen sem volt normális kuslanyok fenekét "játékból" csapkodni és semmibe venni, hogy a gyereknek rosszul esik.

40 vagyok és már az én kiskoromban sem erőltették az értelmesebb szülők pl: "az adj egy puszit a büdös szájú rokonnak is"-dolgot.

A tényleg problémás gyerekek szüleit meg valóban megilleti a megértés és csak ott csak az anyát, ahol az apa nem veszi ki a részét.

Nálunk férjem egyenlő szülő és autistát nevelünk. Elképzelni se tudod, hogy mekkora meló. Van nem auti gyerekünk is, Ég és Föld.

aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

10-es: próbált volna valaki annakidején a fenekemet csapkodni. Apám jól ellátta volna a baját! Rokon vagy nem rokon, mindenkinek tilos az ilyesmi.



A kérdésben szereplő esetben nem a gyerek a problémás, hanem az anya.

aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10.

Mi lenne?

Ilyen beteg genyó világban élünk most is. :(

aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!