Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves vagyok, szüleim...

16 éves vagyok, szüleim nagyon szigorúak, ritkán engedik hogy a barátommal találkozzak és köteleznek a programokra hogy velúk menjek pl: muzeumba ha azt mondom nem megyek jön a zsarolás (nincs telefon nem mehetek sehova) valami tipp erre?

Figyelt kérdés

júl. 27. 18:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
28%
2 év múlva költözz össze a barátoddal.
júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%
Nemhogy örülnél,hogy foglalkoznak veled a szüleid és csinálnak programokat...
júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
15%
Szólj az osztályfőnöködnek, hogy otthon lelki terrorban tartanak, és akkor jön a családsegítő.
júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
1-es: "nagyszerü ötlet", attól kezdve a barátjától függ anyagilag is, meg egyébként is, ezzel garantáltan tönkreteszi az életét.
júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
16%
4-es, és a te ötleted mi? Mert te nem írtál semmi használhatót, csak másokat kritizálsz.
júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Érettségi után felvételizz egy jó messzi egyetemre és menj koliba.
júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

Igazából ha elkezd diákmunkázni most, és évközben lehetősége szerint, plusz nyáron keményebben akkor eltud költözni 18 ,de legkésőbb 19 évesen. Én ha valamit üzenhetnék magamnak az biztos az lenne hogy már 16 évesen kezdjek el dolgozgatni és félre tenni.

Persze ehhez szülői engedély is kell, de hátha megengedik.


Tenni nem nagyon tudsz a helyzet ellen. Azt tudod tenni hogy simulékony leszel és akkor talán engedékenyebbek lesznek. Nem nagyon vitatkozik akkor sem ha tudod hogy neked van igazad.

júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%
Na, a múzeum és a 16 éves az aztán nagyon összepasszolnak. 16 évesen mindenhova akartam menni, csak múzeumba nem.
júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
22%
Hát olyanokat mondanak hogy nincs telefon kétlem hogy 16 vagy :DD
júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
31%
Még az is lehet, hogy a mai fiatalok nagy részével ellentétben EMBER lesz belőled! Most kinevetsz, de emlékezzél szavaimra jó pár év múlva! :D
júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!