Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves vagyok, szüleim...

16 éves vagyok, szüleim nagyon szigorúak, ritkán engedik hogy a barátommal találkozzak és köteleznek a programokra hogy velúk menjek pl: muzeumba ha azt mondom nem megyek jön a zsarolás (nincs telefon nem mehetek sehova) valami tipp erre?

Figyelt kérdés

júl. 27. 18:54
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes valaszokat, es a segitseget!
júl. 28. 07:20
 32/39 A kérdező kommentje:
igazából elmennék egyszer egyszer hogy örüljenek, de nekik allandoan kell es ha talalkozok a baratommal akkor is mondjuk 11től max 4-5 óráig szósincs hosszabb időről vagy késést nem fogadnak el de eddig az összes baratnomet is ismertek de veluk se engedtek tovabb ugyhogy mar nemtudom mit kene csinalnom
júl. 28. 10:24
 33/39 anonim ***** válasza:
13%
Én az biztos meg szöknék! És az első adandó alkalommal feljelenteném a szüleimet.
júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:18

1: És hová szöknél? Ukrajnába?

2: És mit írnál a jelentésbe? Hogy elhívtak múzeumba? Elszomorítalak: azért nem jár börtön.

júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
39%

#32

Megértelek és igazad van, elég gáz ez 4-5 órás lekorlátozás, pláne ha normálisak is a barátnőid.

Iskolában hogy muzsikálsz, jegyeid jók?

Ha jótanuló csoprtba tartozol, akkor azt igazán métányolhatnák a szüleid.

júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
36%
Mekkora probléma, hogy nem engednek riherongyoskodni és kultúrát is próbálnak a fejedbe verni
júl. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Steve28 válasza:
100%
Jó is, rossz is. Az biztos, hogy 100% nem fogsz rossz körökben mozogni.
júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
#35 4es lettem mindenből évvégén
aug. 2. 08:05
 39/39 anonim ***** válasza:
79%

#38

Tanulj, szorgalmasan és menj egyetemre távol a szüleidtől. Érettségi utánra a nagykorúvá válással fejeződjön be mindenképpen ez az élethelyzet.

aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!