Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő miért beszélhet...

Egy szülő miért beszélhet ilyen stílusban a gyerekével? Milyen szituációban lehet ez érthető?

Figyelt kérdés
Ismerősöm panaszkodott hogy az egyik szülője hát hogy is mondjam, nem beszél vele néha szépen. A menj fürdeni helyett azt mondja hogy húzz fürdeni, meg befele. Meg mást is szokott mondani.

júl. 27. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés elsőre, minden előzmény nélkül teszi ezt, vagy kiváltja valami.

Ha a mondat első fele igaz, akkor szörnyű, valami elmebeteg szülő lehet.

Ha a második, akkor látni kellene a teljes sztorit.

júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Húzzál fürdeni, meg befele. :D

Ez semmi, amilyen férgek tudnak lenni.

júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Ez komoly? 🤣 Mennyire kell puha pocsnek lenni, hogy erről valaki beszéljen? Egyem azt a kis érzékeny lelkét. Sírva is fakad ilyenkor?
júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Világi probléma hogy sokan elbagatelizálják azt ami amúgy nem normális mert hogy nekem szarabb volt hát akkor a másik puha pcs, ha ez rosszul esik neki. Hát elárulom hogy krva gáz ha mindig csak ezt az undorító stílust hallgatod.

Konkrétan előttem van ahogy mondja. Hányingerem van tőle.

Egy egy alkalom persze megesik, de ha állandó igenis gáz és nincs rendben.

júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Egy szülő nem beszélhetne így a gyerekével semmilyen körülmények között. Valószínűleg a szülő cigány.
júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem az
júl. 28. 00:09
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
5, nem feltétlen. Ismerős körökben is hallottam már nem egyet, többen nem voltak cigányok közülük.
júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
De az volt.
júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Őt is így nevelték, természetes, hogy a huzalozását követve ő is így viselkedik. Nem is érti, hogy rossz, amit mond vagy másokat megbánt vele. Ha a fejére olvassák, azt fogja válaszolni, hogy "Hőő, apám engem is nadrágszíjjal nevelt, oszt mégis ember lettem!" Közeli rokonságban volt ilyen ember, sajnos én is kiskölökként átvettem tőle szavakat, szokásokat, aztán az iskolában koppantam, mikor elmagyarázták, hogy mekkora gyökér vagyok. Pedig otthon az a modor volt a megszokott, a normális. Megoldás nincs.
júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
En akit igy hallottam beszelni a gyerekevel, az egy roman szarmazasu debreceni fodrasz, kicsit wlmebeteg, mert ha bepial, a vendegekkel is igy beszel. Njncs benne tehat cigo ver, hanem roman, meg magyar. Persze nem ettol wlmebeteg narcisztikus, barki lehet az, nem a vertol fugg.
júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!