Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő miért beszélhet...

Egy szülő miért beszélhet ilyen stílusban a gyerekével? Milyen szituációban lehet ez érthető?

Figyelt kérdés
Ismerősöm panaszkodott hogy az egyik szülője hát hogy is mondjam, nem beszél vele néha szépen. A menj fürdeni helyett azt mondja hogy húzz fürdeni, meg befele. Meg mást is szokott mondani.

júl. 27. 22:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen szülő egy büdös proli, szülői szerepe a nullával egyenlő.
júl. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Uhh kérdező ne tudd meg én meg hány gyereket hallottam ennél undorítóbban beszélni a szüleikkel. Na azok hogy tehetik meg?
júl. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert suta buta paraszt.
júl. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Az ismerősöd aki neked panaszkodott, gondolom nem kisgyerek. Miért is kell elküldeni fürödni? Elég szégyen, ha magától nem tudja...
júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Na igen, bennem is ez merül fel: miért kell egy 10 év felettit elküldeni fürdeni? Nem a szülővel van itt a gond.
júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

Van ,aki oda meg vissza van a gyereketol es a szavaival is erezteti,h el hal erte. Van aki nem tudja ertekelni a sajat gyereket.


A furdes az pont olyan tema,h a gyerekem majd onalloan eldonti,h mikor erzi szukseget . Tetmeszetesen elmagyaraztam neki ,hogy milyen esetekben muszaj terhessegmegelozes)

júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

"A furdes az pont olyan tema,h a gyerekem majd onalloan eldonti,h mikor erzi szukseget . Tetmeszetesen elmagyaraztam neki ,hogy milyen esetekben muszaj terhessegmegelozes)"


Az a gyerek, akit küldeni kell fürödni, nagy eséllyel éppen nem képes ezt eldonteni, valószínűleg már napok óta nem fürdött. A terhesség megelőzés nem tudom hogy jön ide, a fürdés nem fogamzásgátlás, kivéve ha szex helyett teszi

júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
16os terhességet fürdéssel nem lehet megelőzni. Remélem nem vagy idősebb 16nál mert az felett már ciki ha ennyire nem vagy tisztában a saját testeddel.
júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14%

Tehát a gyerekkel van gond, mert a szülő nem volt és nem is képes arra hogy önállóságot adjon neki, ehelyett undorító módon irányítja.

Hagyjuk már ezt a gyerek a szar témát. 90 százalékban biztosak lehettek benne hogy a szülő hibája az ahogy beszél a gyerek vagy amit tesz. Had ne szerencsétlen gyerek legyen a hibás mert a szülei elcseszték vagy úgy hogy pont mindent megengedtek vagy úgy hogy pont nem.

júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

4.

Persze, hogy nincs rendben.

Velem is rondábban beszéltek.

De ez a térsadalom rohad lelkileg is.

Itt a normalitás a ritka.

És nincs mit tenni, mert újratermeli magát és az attitűdöt, ez a bugris, buta, fejlődésre soha nem képes massza.

júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!