Miért ilyen anyum?

Figyelt kérdés

Minden apróságért le üvölt, viccelni nem lehet vele, ha nem sikerül valami, akkor felforgatja az egész házat, stb... Ha meg össze jön neki valami akkor drága kisfiam meg hasonlók. Például múltkor el égette e rizst állítólag miattam, és neki állt üvölteni velem mint egy sakál. Alig várja hogy elmenjek itthonról, kár hogy megszülettem, visszaél hogy nincsenek barátaim, meg még sorolhatnám.

Mi van vele?



júl. 30. 12:57
 1/8 anonim válasza:
85%

Ne haragudj,de anyukád elmehet a jó büdös p***ába!! Azért mert ő megkeseredett és mindenért téged okol az ilyet még anyának sem nevezném...


Gondolkodjon el inkább azon,hogy azt fogja vissza kapni amit add!! Lesz még öreg....

júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Anyád a tökéletes példája annak hogy nem való a gyereknevelés mindenkinek.
júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Dühkezelési probléma, pszichológus segítsége kéne neki. Az meg, hogy rajtad vezeti elég durva, anyának nem nevezném.
júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
És majd ő fog nyikogni, hogy miért nem keresed miután elköltöztél...
júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el otthonról.
júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Klimaxol
júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Tènyeket írok.


Anyukád mentálisan sèrült, kezeltetnie kellene saját magát orvossal.

Teljesen mindegy, hogy hogyan jutott el erre a pontra, SZAKEMBER.

Nem tudom, hogy van -e betegsèg tudata.. ha nincs, akkor nem lehet kènyszeríteni, hacsak nem kènyszer gyógykezelteted. Bírósági határozat kell, ès több èv mire idáig eljut a dolog. Rèszlegesen gyámság alá lehet venni, ez sem egyszerű.

Ha èrdekel a dolog, keresd fel a háziorvost ès kèrd ki a tanácsát.


Nem, magától nem fog javulni.

júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyád olyan, mint az enyém :D


Amióta elköltöztem nem tartom vele a kapcsolatot, de amikor nagyritkán összefutunk, mindig sikerül beszólnia valamit...


Szakember kellene neki, de "ő szerinte" semmi baj vele. hogyne, mert töknormális vagy csenddel büntetni vagy ordítani vagy épp passzív-agresszívan odaszólni a másiknak.


Mindegy, ez már a múlt, nekem nincs vele dolgom szerencsére.

júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!