Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek vannak vendégei,...

Szerintetek vannak vendégei, esetleg párja?

Figyelt kérdés

A lányom 21 éves, egyedül él (tudtommal) egy budapesti garzon lakásban. Tegnap voltunk nála, és az ágya két személyre van megágyazva. Két nagy párna, két kis párna, és egy ilyen nagy kétszemélyes vékonyabb pléd. Valamint mintha két fogkefe lenne a tartóban, de ebben nem vagyok biztos. 23 nm a lakás, furcsa lenne, ha itt ketten laknának, de nem lehetetlen. Még nem ismertük egy pasiját sem sajnos, pedig amíg otthon lakott sokat győzködtük, de mindig azt mondta, hogy “majd ha lesz valaki komoly”.

Én jobban örülnék, ha állandó párja lenne, és nem mindenféle emberek járkálnának hozzá.



júl. 28. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tippelnék: igen-nem-talán.
júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Semmi közöd hozzá első sorban.


Lehet csak egy barátnője aludt ott egyébként, de ha “mindenféle emberek járkálnak hozzá” az is az ő dolga.

júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért érdekel? Idegenek vagytok egymásnak. Semmi bizalom. Nyilván vastagon tehetsz róla. Ne itt kérdezősködj. Alakítottál volna normális intim lelki kapcsolatot a gyerekeddel. De most sem késő, ha elkezded az önismereti munkádat.
júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Senkit nem érdekel az sem, hogy te minek örülnél jobban. Őt sem. Hiszen akkor beavatna.

Rosszul vagyok tőletek már, mennyi ilyen diszfunkcionális család van.

júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig akárkivel találkoztam és kétszemélyes ágya volt, annak mindig 2 személyre volt ágyneműje is akkor is ha egyedül aludt benne. Ezen semmi fura nincs.
júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

En egyedul elek, 2 szemelyre van megagyazva. Fogkefe is epp ketto van kiteve, az egyik a gyuruknek mondjuk.


Egyebkent epp ebbol itelve, gondolva, ha van is valakije, akkor az allando lehet, alkalminak nem tesz ki fogkefet az ember sztem.

júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen költöztem külön a szüleimtől. Két személyes volt az ágyam, két párna, egy nagy takaró. Imadom ha nem vigyázzallasba kell aludni egy kis ágyon. És nem volt senkim akkor.
júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is fura vagyok hogy egyedül élve a francia ágyam 2 főre van ágyazva és nagy takaróm van 🤔 vagy csak szeretem váltogatni a helyet hogy melyik oldalon alszom 🤣
júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen, talán nem. További jó találgatást és tippelgetést kívánok!
júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén mi közöd a felnőtt lányod magánéletéhez? Semmi.
júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!