Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt meg lehet érezni, hogy...

Azt meg lehet érezni, hogy valaki nem akart/nem tervezett gyerek?

Figyelt kérdés

júl. 29. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen
júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, csak ne csodálkozz, ha lebunkóznak.
júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. Millió nem tervezett gyerek van, akit mégis szeretettel vállalnak, várnak később.
júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Maximum a szülők érzik meg, akik nem tervezték.

A gyerek honnan a frászból érezné meg?

júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Máshogy bánnak vele vagy mittudomén
júl. 29. 17:35
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Akkor azt megérzi, de ennek nem sok köze van ahhoz, hogy tervezett volt vagy nem.
júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Én csak "becsúsztam" (nem terveztek több gyereket), de soha nem éreztem azt, hogy máshogy bánnának velem, mint a tesóimmal.
júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
#3as, van akit megtartanak, de nem örömből. Bevállalják, hogy a másik felet maguk mellé kössék (egy időre), de nem akarnak gyereket.
júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Van becsúszott gyerek akit imádnak és van akin éreztetik, hogy nem kellett volna megszületnie.

Emellett vannak nagyon várt/tervezett gyerekek között is olyanok akiket imádnak és vannak akiket nem.

júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Meglepetés gyerek voltam, soha egy percig nem éreztették velem, hogy más lennék, mint a testvéreim.
júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!