Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon csúnyán beszéltem...

Nagyon csúnyán beszéltem anyámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan azt látom hogy neki a férje (apám), van mindig a középpontban.


Állandóan beszélnek telefonon, mert ugye apám külföldön tartózkodik. Állandóan megkérdezi apámtól hogy kajált e, meg stb stb. Tőlem soha nem kérdezett meg semmit amikor én külföldön voltam. A többi dologban is állandóan apám van elöl a szeretet listán. Nem szeretnék regényt írni, gondolom tudjátok miről beszélek. Csúnyán beszéltem vele, és eléggé meg bántottam. Mit tegyek?


20F


júl. 10. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Talán ideje lenne már felnőni.
júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne kerj bocsanatot. Egy tukor vsgy a viselkedesere. Ha van belatasi kepessege,meglatja ,h jogos az ellenerzesed. A szeretetet meg tiszteletet nem lehet kikenyszeriteni sajnos. Majd megkapod mastol.
júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
9- inkább nem részletezném, így is eléggé megbántam amit mondtam
júl. 10. 22:57
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
20 éves vagy, ne légy nyámnyila. Vagy anyád érzelmi zsarolást folytat? Akkor meg pláne ne! Egészséges felnőtt nem fog ok nélkül így beszélni senkivel. Ezt neki is tudni kell. Ő nevelt fel, ha pl azzal jön, hogy hálátlan vagy, nyugodtan mondd neki, hogy miért kéne hálás legyél? Megszült, etetett, tartott, de mit kaptál tőle? A tányér levest sajnálja? Hidd el, az ilyennek kell. Ha bőg, ordít, akkor se hagyd abba. Ez csak önsajnálat. Ne hagyd, hogy hasson. Mondd el akár ugyan azt 3x egymás után. Ne ordíts, csak határozottan. Ha közbeszól, akkor előrölkezded, szép lassan. 😬
júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Amint lehet lépj le tőlük. Abban a pillanatban, hogy nem függsz tőlük, el lehet kezdeni beszélni velük erről. Addig felesleges, mert láthatóan nem kívánt gyerek voltál.
júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!