Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon csúnyán beszéltem...

Nagyon csúnyán beszéltem anyámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan azt látom hogy neki a férje (apám), van mindig a középpontban.


Állandóan beszélnek telefonon, mert ugye apám külföldön tartózkodik. Állandóan megkérdezi apámtól hogy kajált e, meg stb stb. Tőlem soha nem kérdezett meg semmit amikor én külföldön voltam. A többi dologban is állandóan apám van elöl a szeretet listán. Nem szeretnék regényt írni, gondolom tudjátok miről beszélek. Csúnyán beszéltem vele, és eléggé meg bántottam. Mit tegyek?


20F


júl. 10. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Menj el pszichológus. Derítsétek ki, hogy miért vagy féltékeny az apádra.
júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Kérj elnézést, amiért csúnyán beszéltél vele. Kritikát megfogalmazni lehet, de kulturált hangnemben.
júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Anyukadnak kene pszichologus, mert a ferjet kezeli gyerekekent. Ezt sok asszony csinalja amugy, miutan a gyerekeik kirepultek, de nem a gyerek rovasara, amig ott el. Neked meg amugy koltozes az opcio, hisz mar felnott vagy. Aztan csinaljak cdak a szulok a musorukat maguk kozott, nem a te dolgod.
júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Mert apád fontosabb neki, mint te.

Mennyire voltál goromba?

Lehet ráfért már szembenézetni a hülyeségével.

júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Kérj bocsánatot és hagyd abba ezt az önző féltékenykedést, mert ha szereted legalább őt, akkor nem kéne azzal tönkretenned, hogy a saját apádra vagy féltékeny. Pszichológust én is ajánlom.
júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Apám a lány tesómat szereti a legjobban. Ajándékokkal halmozza el amikor haza jön. Nekem soha az életben nem vett semmit,amikor épp szülinapom volt. A lány tesómnak akkor is vesz amikor épp nincs szülinapja. Most is egy kocsit kapott ajándékba apámtól


Egyedül anyámtól kaptam régen egy kis szeretetet/törődést, most ő sem törődik velem, és őszintén szólva eléggé rosszul esik.

júl. 10. 13:39
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Szóval nem akartak fiú gyereket.
júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Sok problémád van, de felhozod közülük a legbagatellebbet. Miért fontos számodra, hogy kérdezgesse tőled, ettél-e?
júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Na, jól neked estek. :(

Van ennyi idős fiam és nagyon szomorúnak tartom, hogy neked ilyen szeretetlen légkörben kellett felnőnöd.

Ha szépen szembesítetted volna az undorító viselkedésével, akkor sem változnának az érzelmei, tettei veled szemben.

Felesleges ezen rugóznod.

Amúgy mit mondtál neki?

júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Akármennyire is fájdalmas szembe kell nézni azzal hogy ez nemigem fog változni. Előre kell tekinteni, és olyan embereket keresni akiktől tudsz szeretetet kapni.
júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!