Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok kezdeni anyámmal? 17/F

Mit tudok kezdeni anyámmal? 17/F

Figyelt kérdés

Ő tök bátran pofán vág, rángat engem, kést tesz a torkomnak (1x történt meg, megfenyegetett hogy meg*l), saját magát üti, hisztizini nagyon tud hogy senki se szereti és nincs értelme az életének, szerinte majd miattam lesz ő újra rákos, a halott ikertesóm biztos szeretné és nem csak fájdalmat okozna neki mint én, egyik pillanatban kedves velem, utána tökre “sivár érzelmileg”, ha neki nem tetszik valami velem kapcsolatban akkor az a reakciója, hogy “menj át apádhoz pakold össze a börőndőd.


Ha nekem valami bajom van pl. magam alá zuhanok és megiszok egy üveg bort akkor az a reakciója hogy “a terapeutád borát lopd el, őt fizetik, hogy elviselje a sz@rságaidat”. Szó szerint ezt mondta.


Ezzel mit tudok kezdeni?


Anyám 90% h borderline személyiségzavaros, én meg “borderlinera hajazó emocionális zavarban” szenvedek. Bár én inkább “beilleszkedni nem akaró emocionális zavar”-nak hívnám a betegségem.😂🤣

Na tökmindegy szerintetek hogy tudnám támogatni anyám? Vagy mit kezdjek vele, hogy ne veszekedjünk olyan sokat?


Terápiára nem akar menni mert neki “nem kell”.


Köszi a válaszokat!



júl. 3. 01:33
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Látom megjelentek a gyűlölködők😂💀

Igen lehet hogy “drogozok” de ettől még én is ember vagyok, csináltam hibákat az életemben nem mondom, de azért nem így ilyen “drogosnak” születtem.😉

júl. 3. 09:33
 22/49 A kérdező kommentje:

Amúgy megkérdezném azokat akik szerint velem van a baj.

Arra nem gondoltatok, hogy egy 17 éves srác vajon miért kezd drogozni (nem fűre meg gombára gondolok hanem tabikra). Biztos nem azért mert otthon minden rendben van. Erről ennyit, az gondolom leeshet hogy egy szerető családban lévő gyerek nem fogja leszedálni magát szinte minden nap 2 hónapon keresztül hogy megszünjenek az érzései.

júl. 3. 09:44
 23/49 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!


Az enyém pl azért, mert izgalomba vágyott és direkt olyan barátokat keresett, akikkel probléma van. Nem, nem q szülő a hibás mindenért, pláne nem egy 17 éves majd em felnőtt esetében

júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
56%

Nemtom kérdező! Én a speed meg az extasy fénykorában voltam gyerek még a kilencvenes években hasonló korúan mint te!


Apám sokszor úgy be volt bszva, hogy repült utánam a balta anyám után meg a fazék bableves asztallal együtt!


Meg a szomszédokhoz menekültünk sokszor amíg egyszer rá nem rúgta a rendőrség az ajtót és a mentősök be nem vitték a pszichiátriára.


Mégse kezdtem el drogozni, meg piálni se!

júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem meg hagyjuk békén a kérdezőt, nem kell még itt is vegzálni. Mi ez? Óvoda? Vagy online szanatórium? "Cúnyány beszélsz anyukáddal, drogozol!" És akkor mi van? Megmondtad a tutit, veszed a lapátot és elásod a kérdezőt? Vagy komolyan, milyen jelentősége van annak, hogy idejössz b*sztatni a másikat? Mitől lesz jobb, hogy ezt páran idehányjátok? A ti sérelmeiteket ne ilyen kérdések alatt éljetek ki, van a kérdezőnek elég baja az értelmetlen válaszotok nélkül is. És nem körülöttetek forog. Nagyon sajnálatos, hogy egy 17 éves, nehéz élethelyzetben lévő kissráctól szeretnétek figyelmet kapni, mert a saját szinteteken már nem tudtok senkit "igazgatni". Gondolom, ott ti vagytok a lenézettek. Tanácsot kért, nem ráolvasást, azt gondolom, hogy a tisztelet egy ilyen oldalon is ki kéne hogy járjon, élethelyzettől és mindentől függetlenül. Valamint ezzel ti sem, meg ő sem lesz előrébb. Rossz olvasni ezt a sok negatív értelmetlen, pipiskedő hozzászólást. Legyetek szívesek állítsatok magatokon, hogy jobb legyen az oldal minősége. Ha meg nem tudtok pozitívat, biztatót írni, nem kell, higgyétek el, a hozzászálasotok nélkül is működik az oldal. Néha olyan jó lenne hinni tudni abban, hogy egyszer szebb lesz a világ, azt tapasztalom, hogy egyre ocsmányabbul viselkednek az emberek egymással, egyre leterheltebbek szellemileg is, az empátia, segítő szándék kihalt. :(((


(Igen, már csak az is segítő szándék, hogy ha tudom magamról, hogy fszságot fogok írni, akkor nem teszem. Hanem megyek másik kérdés alá, ahol valóban segítségre lehetek. Csak pozitívan!)

júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanmár ezek nem olcsó cuccok meg mind vényköteles!


Lóvé nélkül nehéz drogozni meg piálni is 17 évesen!


Akkor honnan van erre pénze, ha nem az ősöktől?


Csakmert akit a szülei leszrnak az éhezik 16-17 évesen, nem drogozgat!

júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ne ugasson aki nem tudja milyen lukas meg talp nélküli cipőbe járni, meg két hétig tengődni egy kiló kenyéren meg féldoboz ketcsapon!


Juj de xar az életem öngyi leszek vagy begyógyszerezzek...


Amikor nincs mit felvenned meg két napig nem ettél egy falatot se na majd akkor mondjad, hogy szar az életed meg szindrómás vagy..

júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
49%

Amúgymeg alternatív terápia!


Mikor azt érzed, hogy bepiálnál vagy begyógyszereznél, meg öngyi lennél akkor menj le az erdőbe vagy máshova egy nagy zsákkal műanyag szemetet szedni, vagy segíts másoknak!


Vagy lustaságban is szenvedsz?

júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
48%
27, pont erről írtam a 25-ös válaszolomban. Élő példa a kommented arra, amit írtam. Volt egy rossz gyerekkorod, ami szintén nagyon sajnálatos, és biztosan nem úgy kellett volna, hogy történjen ahogy, valahogy felnőttél, mert felnőttél, és most te is csak azt a bántást adod tovább amit kaptál az élettől/környezetedtől. Egyikünkre sem tartozik, hogy milyen pénzből iszik, nem iszik a kérdező, de te felhánytorgatod neki ráadásul olyan stílusban, hogy az hallattan, és mindezt miért? Mert neked nem volt anno pénzed, nehéz volt a gyerekkorod, és erre a kérdésre vetíted ki. Mi meg nem értünk az egészből semmit, ez a te harcod, harcold meg magadban, mások felé meg maradj tisztelettel, és ne lépj át egy bizonyos határt. Így elég keserű napjaid lehetnek. Próbáld ki, hogy valami pozitívat írsz a másiknak máskor, és érezheted, hogy tettél valami hasznosat a másikért, egy kedves szó is sokat jelenthet. De ez így nem vezet sehova. A kérdezőnek sem segítesz, és magadat is csak emészted, folyamatosan hanytorgatod fel a múltad magadnak. Ha kell fordulj segítségért, de ne maradj ilyen negatív! Akkor inkább kérlek ne használd ezt az oldalt. :(
júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
30%
Jó párszor kérdezted már ezeket a dolgokat.....ha azokból a válaszokból nem tudtad kihámozni azt hogy mit tegyél ,akkor szerintem te nem akarsz változtatni ,vagy csak unalomból irogatsz.szerintem az egész családnak pszichiáterre lenne szüksége.
júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!