Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok kezdeni anyámmal? 17/F

Mit tudok kezdeni anyámmal? 17/F

Figyelt kérdés

Ő tök bátran pofán vág, rángat engem, kést tesz a torkomnak (1x történt meg, megfenyegetett hogy meg*l), saját magát üti, hisztizini nagyon tud hogy senki se szereti és nincs értelme az életének, szerinte majd miattam lesz ő újra rákos, a halott ikertesóm biztos szeretné és nem csak fájdalmat okozna neki mint én, egyik pillanatban kedves velem, utána tökre “sivár érzelmileg”, ha neki nem tetszik valami velem kapcsolatban akkor az a reakciója, hogy “menj át apádhoz pakold össze a börőndőd.


Ha nekem valami bajom van pl. magam alá zuhanok és megiszok egy üveg bort akkor az a reakciója hogy “a terapeutád borát lopd el, őt fizetik, hogy elviselje a sz@rságaidat”. Szó szerint ezt mondta.


Ezzel mit tudok kezdeni?


Anyám 90% h borderline személyiségzavaros, én meg “borderlinera hajazó emocionális zavarban” szenvedek. Bár én inkább “beilleszkedni nem akaró emocionális zavar”-nak hívnám a betegségem.😂🤣

Na tökmindegy szerintetek hogy tudnám támogatni anyám? Vagy mit kezdjek vele, hogy ne veszekedjünk olyan sokat?


Terápiára nem akar menni mert neki “nem kell”.


Köszi a válaszokat!



júl. 3. 01:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%

Anyáddal? Semmit vagy pszichiátria.


Tényleg!


Miért nem költözöl apádhoz ?

júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Mert anyám a törvényes képviselőm és azzal jön, hogy akkor majd “viszaszerez” apámtól és elintézi, hogy ne láthassam apám (nem tudom, hogy ez hogy mükődik, hogy ilyet megtehet-e).


Meg apám hobbi-melós, magyarul néha munkanélküli, néha nem. Tesóitól meg anyjától kunyerál pénzt, tőlem is kért pénzt cigire sörre, mondjuk apámnál jobb mert ő békén hagy és azt csinálok amit akarok, de nemtom. Bonyolult a mi családunk.

júl. 3. 01:43
 3/49 A kérdező kommentje:
Múltkor is elkért apám tőlem 100 000-t. ( már visszaadta)
júl. 3. 01:44
 4/49 anonim ***** válasza:
93%

Talán családsegítőben tudnának neked konkrét tanácsot adni.


De ennyiből én mégis úgy érzem, hogy neked jobb lenne apádnál...

júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

#1

De egyébként igen, a legértelmesebb az lenne, hogy apámhoz költözök, kivárom amíg 18 leszek (1 hónap) és elvileg utána már nincs anyámnak hatalma fölöttem, szóval majd simán nem megyek hozzá haza, ez a terv.

júl. 3. 01:46
 6/49 anonim ***** válasza:
11%
Esetleg ördögűző papot lehetne még bevetni, csak az is nehéz úgy, mivel kevesen csinálják és hosszú a várólista.
júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Én nem bízok az ilyesmi helyekben, legalábbis amikor megosztottam a dolgaimat élőben akkor én kerültem pszichiátriára, szóval f@sz tudja, hogy megint bedugnának-e oda. Amúgy annyi volt, hogy sulis pszichológusnak mondtam hogy öngyi akarok lenni és lehet hogy másokat is bàntanék ezért kerültem pszichiátriára…
júl. 3. 01:49
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hát egy hónap már nem a világ! Addig már nem is tudna semmit csinálni anyád, ha apádhoz költöznél is - szerintem.
júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Oké, családsegítő sztornó! Költözhetsz apádhoz!
júl. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

#6 majd keresek ördögűzőt, köszi😂😂😂😂

De lehet hogy sátánüző kell mert anyám maga a sátán😂😂🤣🤣🤣

júl. 3. 01:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!