Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok kezdeni a túl sokat...

Mit tudok kezdeni a túl sokat posztoló anyámmal?

Figyelt kérdés

Anyám mindent kiposztol Facebookra, már sok éve ezt csinálja.

Mindent meg akar örökíteni ami nem baj amíg magának csinálja emlékként de nem bírja ki posztolás nélkül, csak akkor történt meg ha megossza Facebookon.

Olyan képeket rak ki rólam és a bátyámról amikről nem is tudunk mert "sunyiban" fotózta és tök előnytelenek pl karácsonyi vacsora vagy punnyadok a kanapén és meg se kérdezi, hogy kirakhatja, pedig többször is szólva lett régen.

Azért kínos mert több ismerős is láthatja.

Nekem teljesen privát a profilom, ritkán posztolok a saját oldalamra.


2023. dec. 29. 01:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Töröltesd a képet a facebookkal.
2023. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Megkell neki mondani, hogy zavar, ne csináld légyszi, teljesen jogos amit írtál.
2023. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Fotózd le pizsamában karikás szemmel előnytelenül, és tedd ki hogy családi idill a konyhában szeretünk anyu köszönjük a finom reggelit.
2023. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Jelentsd a facebooknak a képet.
2023. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
jelented aztán törlik
2023. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Beszélgess el vele nagyon nyomatékos hangnemben. Közöld vele, hogy megtiltod bármilyen személyedet tartalmazó fotó posztolását az előzetes engedélyed hiányában. Magyarázd el neki azt is, hogy épeszű ember nem rakja ki a családja privát életét csak úgy a facebookra.


Ha ezt később megszegi, akkor kezeld ezt az ügyet súlyos jogsértésként és ekkor már légy vele nagyon durva és lehetőleg már bőgesd meg, hogy felfogja a fogyatékos eszével a tetteinek a súlyát!

2023. dec. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Apád nem tudna segíteni ebben az ügyben? Talán családi összefogással jobban menne az anyád megfegyelmezése.
2023. dec. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a tesóm csinálta régebben, én minden képet jelentettem, egyszer még korlátozták is a fiókját pár napig. Persze mondtam, hogy én jelentettem a képeket, mert szóltam, h ne posztoljon rólam, de nem érdekelte. Ezután leállt, legalábbis azzal, hogy rólam tegyen ki, de a gyerekeiről ugyanúgy, napi szinten rak ki olyan képeket, hogy én elsüllyednék szégyenemben a helyében.
2023. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt javaslom, hogy meglehetősen határozottan el kellene beszélgetni vele, hogy ezt SOHA TÖBBET ne tegye.

Azt, hogy ilyen egyéni jelentgetésre mennyire ugrik Fb és törlik -e a képeket, vagy még téged akarnak olyan körökre kényszeríteni hogy "na akkor most azonosítsd magad feléjük: tényleg te vagy -e te" nem tudom.

2023. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

jelentéssel sokra nem megy. Nekem anyósom volt ilyen. Teleposztolta az oldalát a fiunkkal,az engedélyünk nélkül. Megkértem szedje le őket, mert mi 1 képet nem tettünk fel a gyerekről, mástól is ezt várjuk. Ráadásul voltak benne meztelen képek is.

Kértem vagy 5x, le se szarta. Így jelentettem a képeket. A mai napig fenn vannak. afb-tól kaptam vissza a rendszerüzeneteket, hogy semmi baj a képekkel.Még a pucérral se....

2023. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!