Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok kezdeni anyámmal? 17/F

Mit tudok kezdeni anyámmal? 17/F

Figyelt kérdés

Ő tök bátran pofán vág, rángat engem, kést tesz a torkomnak (1x történt meg, megfenyegetett hogy meg*l), saját magát üti, hisztizini nagyon tud hogy senki se szereti és nincs értelme az életének, szerinte majd miattam lesz ő újra rákos, a halott ikertesóm biztos szeretné és nem csak fájdalmat okozna neki mint én, egyik pillanatban kedves velem, utána tökre “sivár érzelmileg”, ha neki nem tetszik valami velem kapcsolatban akkor az a reakciója, hogy “menj át apádhoz pakold össze a börőndőd.


Ha nekem valami bajom van pl. magam alá zuhanok és megiszok egy üveg bort akkor az a reakciója hogy “a terapeutád borát lopd el, őt fizetik, hogy elviselje a sz@rságaidat”. Szó szerint ezt mondta.


Ezzel mit tudok kezdeni?


Anyám 90% h borderline személyiségzavaros, én meg “borderlinera hajazó emocionális zavarban” szenvedek. Bár én inkább “beilleszkedni nem akaró emocionális zavar”-nak hívnám a betegségem.😂🤣

Na tökmindegy szerintetek hogy tudnám támogatni anyám? Vagy mit kezdjek vele, hogy ne veszekedjünk olyan sokat?


Terápiára nem akar menni mert neki “nem kell”.


Köszi a válaszokat!



júl. 3. 01:33
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Akkor apumhoz kötlözök, köszi a segítséget!🙏
júl. 3. 01:51
 12/49 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen!


Am. az ördögűző mindent kiűz és tuti, hogy anyádban is találna.., de egyszerűbb, ha tényleg apádhoz költözöl, sok sikert! :)

júl. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
:)))))
júl. 3. 02:17
 14/49 anonim ***** válasza:
92%

Igen, szerintem is bírd ki ezt az egy hónapot, és menj át apukádhoz. Még ne mondj semmit, majd csak 18 után. Aztán várjál, mert lehet még az is egy külön mise lesz, hogy apukád mit fog ehhez szólni. Remélem semmit, és örülni fog neki.


Viszont ha átköltözöl, nagyon vigyázz kérlek magadra! Ne hagyd, hogy kihasználjon, lehúzzon, semmit ne írj alá. A helyedben a minimális dolgokat elvégezném magam körül, de megpróbálnék egy határt meghúzni már az elején. Főleg a kölcsönkéregetésekkel kapcsolatban. Aztán onnan is tovább lépnék, akár külföldre, kellő ismerettel és tartalékkal. Nem csak úgy a vakvilágba.


Kitartást neked! És kívánom, hogy légy boldog az életben!!

júl. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 3. 02:26
 16/49 anonim ***** válasza:
14%
Ezen már csak a xanax segíthet. Leszedálva kell őt tartani mert nem normális.
júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
57%

Már megint te? És igaza van, drogos, alkoholista vagy 17 évesen, minden szülő álma.


Ebből a kérdésből kimaradt, a kérdező rossz tanuló, drogozik, állandóan iszik, gyógyszert szed, undorító módon beszél az anyjával...

júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem az anyával van am itt a probléma. A kérdező drogozik, iszik, nagy eséllyel halucinalja az isszes osszehordott baromságot. A 18 belinkelte az előző kérdését
júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%

Amikor olyanokat mond, hogy semmi értelme az életének akkor kérdezd meg tőle, hogy akkor te miért ért születtél?


Amúgy apád hagyta el?

Mikor evett egy jót utoljára?

Mióta nem szexelt?

júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!