Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek én vagyok a hibás?

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Külföldön tanulok jelenleg, de még így is képes folyton belémkötni. Kiváncsi vagyok, hogy az alábbi esetben szerintetek kinek van igaza.


Ő: elutaztál?

Én: hova?

Ő: Franciaország

Én: ja tudod, hogy igen, mert megígértem annak a csajnak, hogy vasárnap együtt megyünk fel innen, vagyus felveszem félúton.

Ő: huuu, de feszültek vagyunk..

Innentől meg elkezdtem kérdezkedni egyre vulgárisabban- ahogy általában ő is beszél velem- hogy mi van (pl. hogy mi a f@sz), mert csak random emojikat küldözgetett. Aztán erre írtam, hogy látom bal lábbal keltél és erre írta, hogy “ Ugy szeretnem , ha beken hagynatok orokre es vegervenyesen !ugy szeretnem ha tobbe mar nem keresnetek !”


Eleinte egyáltalán nem voltam feszült…tényleg semennyire. Én úgy éreztem, hogy normálisan válaszolgattam. Azt hogy “hova?” meg azért kérdeztem, mert elméletileg tudnia kellett, hogy átmegyek a franciákhoz és ezért nem értettem, hogy akkor miért kérdezi…esetleg belezavarodott valamibe vagy nem tudom.


2023. okt. 20. 21:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
64%

Igen, első sorban Te vagy a hibás.

Az édesanyánkkal, édesapánkkal, akik felneveltek, taníttatnak, ilyen stílusban nem beszélünk.

Bizonyára oka van annak, ha úgy beszél veled, ahogy leírtad. Ha nem változtatsz a stílusodon, örökre elveszítitek egymást.

2023. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ja nyilván mindig a gyerek a hibás. Amíg anyám nem ad nekem emberhez méltó tiszteletet én sem fogok. Miért mindig a gyerek legyen az, aki viseli a bántást…
2023. okt. 21. 17:59
 33/34 A kérdező kommentje:
Mindig kivétel nélkül azt csinálom, amit ő akar. Nem iszom, nem drogozom, nem füvezem, nem cigizem, nem csávózóm nem bulizom, nem kerültem soha iskolát. Két nyelven beszélek, hanszeren játszom, az egyik legnehezebb egyetemre járok. Bármit kér megteszem neki. Tudom, hogy ezek alapvető dolgok lennének, de körbenézhetne, hogy milyen gyerekek vannak és megpróbálhatna csak minimálisan nem tiszteli, de megbecsülni. De abból már baromira elegem van, hogy beszólogat, meg belémköt egyfolytában és mindenkit mindig kritizál, hogy mit csinál és hogy néz ki.
2023. okt. 21. 18:03
 34/34 anonim ***** válasza:
Igazad van lány!
2023. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!